Akik már átestek ilyenen..?

Figyelt kérdés

Csütörtökön volt abortuszom. ( az ellenesek kérem ne írjanak, van elég bajom nélkülük is) Aznap felkelés után mensi szerű vérzésem volt, du-tól viszont semmi. Még péntek reggel egy kis barnás folyás, ami már betéten sem látszódott, azóta inkább halvány sárga. A hasam sem fájt. Viszont tegnaptól nagyon elkezdett fájni. Ha mennem kell a wc-re vagy pisilés előtt és után, már percekkel belenyilalgat a fenekemhez és a hasamba. Ez nagyon fáj. Elnézést, hogy ilyet írok, de ha jönnek a "szelek" ( :D ) akkor meg elviselhetetlen. Nem egész nap fáj, hanem inkább ilyenkor, pisilés, wc előtt és közben, de előtte percekig nem bírok felállni, annyira. Nem tudom elmondani hogyan, de nyilal, szúr, minden egyszerre. Gondoltam rá, hogy amiatt lehet, hogy kimélni nem nagyon tudtam magam, mert a kisfiam nagyon beteg és nagyon anyás.. Ilyenkor jóhogy megfogom, meg persze, nincs ki fogja, így ez elkerülhetetlen volt. Lázam nincs és nem volt. Ez normális lehet?

Volt már egyszer missed ab-om, műtétileg hasonló, akkor sima mensi szerű görcs és vérzés volt. Most az sincs..



2022. szept. 25. 17:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj vissza, mert ez nem tűnik normálisnak.
2022. szept. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!