Vannak magyar pro choice csoportok?

Figyelt kérdés
Engem érdekelne, hogy valakik releváns információkat ossza Ak meg úgy, hogy nem szélsőségesen abortusz ellenes kamu dolgokat mondanak, Isten nevében hazdoznak vagy a kereszténységgel takaróznak

2022. okt. 9. 12:20
1 2 3 4
 11/36 kürasszír ***** válasza:
7%

# 12


EZT ÍRTAD RÓLAM: "unatkozó, szélsőséges nézeteket valló bolond"


Én kulturált módon érveltem, Te pedig válaszul alpári módon sértegetsz.


Oké, látom nem csak a magyar helyesírás nem megy Neked, érvelni se tudsz, mert ahhoz ész is kellene, az angol nyelvű linkekhez meg komoly nyelvtudás. 😁😁😁😁😁

2022. okt. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
85%
Kürasszír, latom a kitiltasra utazol. Nem fog sokáig tartani, ha így folytatod
2022. okt. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
75%
Nem vitázok veled, nincs értelme.
2022. okt. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 kürasszír ***** válasza:
8%

# 16


Azért nincs értelme, mert vagy nem tudsz ellenérveket felhozni, vagy nincs filozófiai és etikai tudásod a témában, vagy nem ismered az abortuszvita etikai, törvényi és elméleti hátterét, vagy mindezek így együtt.


Talán csak nem azért térsz ki a vita elől, mert tudod, hogy úgyis elveszítenéd?

2022. okt. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

Kürasszír te pedig igencsak híján vagy a felfogó képességnek, tekintettel arra, hogy nem egy, darabonként inge csak terjedelmes irományt hagytál itt úgy, hogy senki nem kérte ezt tőled, ami azt jelenti, hogy nincs jobb dolgod, mint kitiltatni magad erről az oldalról.

Tudod a gyakori kérdések egy kicsit hasonlít az érettségire. Itt is van egy kérdés, és arra kell válaszolni. Gondolom ha erre a végtelenül "nehéz" dologra képtelen vagy, akkor nem igen lehetsz egy értelmes ember.

2022. okt. 19. 13:48
 16/36 anonim ***** válasza:
80%

Konkrétan azért nem vitázik veled, mert értelmetlen. Azt írtam, ki fognak tiltani, hiszen folyamatosan vitázol és minden egyes válaszod 0 %-os. Nem tudok veszíteni.

A kerdezonek pedig már adtam választ korábban.

2022. okt. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

"Azért nincs értelme, mert vagy nem tudsz ellenérveket felhozni, vagy nincs filozófiai és etikai tudásod a témában, vagy nem ismered az abortuszvita etikai, törvényi és elméleti hátterét, vagy mindezek így együtt." nem, nem azért nincsen értelme, hanem azért, mert te egy megakadt lemez vagy. Ugyanazt ismételgeted és ahányszor láttam már a nevedet bármilyen kérdésnél, provokatív módon léptél fel, irreleváns dolgokat írtál és túl nagyra voltál, vagy magaddal, pedig nem igazán van mire.



"Talán csak nem azért térsz ki a vita elől, mert tudod, hogy úgyis elveszítenéd?"


Veled alapból nem lehet vitázni, ugyanis ez a szó nem azt jelenti, hogy ugyanazt ismételgeted a másik álláspontját meg sem nézve. Ellened senki nem tud egyszerűen veszíteni a vitában, mert te arra nem vagy képes....a 3 éves unokaöcsém reálisabban nézi a dolgokat és ő ennyi idősen képes a feltett kérdésre válaszolni, míg te nem.

2022. okt. 19. 13:53
 18/36 kürasszír ***** válasza:
8%

# 17


EZT ÍRTAD: "Azt írtam, ki fognak tiltani, hiszen folyamatosan vitázol és minden egyes válaszod 0 %-os."


Csakhogy jelenleg 4023 válaszom van itt az oldalon, 75 %-ban hasznos értékeléssel.


Így nem fognak kitiltani.😊😊😊😊😊

2022. okt. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 kürasszír ***** válasza:
10%

# 18


EZT ÍRTAD: "Ugyanazt ismételgeted és ahányszor láttam már a nevedet bármilyen kérdésnél, provokatív módon léptél fel, irreleváns dolgokat írtál és túl nagyra voltál, vagy magaddal, pedig nem igazán van mire."


VAN MIRE.


Jelenleg 4023 megválaszolt kérdésem van itt az oldalon, 75 %-ban hasznosnak ítélt válaszokkal.

2022. okt. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Nincs mire....ha sokáig folytatott ezt a vissza taszító viselkedést a kérdésem alatt, elég gyorsan levhietjük neked 50 alá.
2022. okt. 19. 15:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!