Vannak magyar pro choice csoportok?

Figyelt kérdés
Engem érdekelne, hogy valakik releváns információkat ossza Ak meg úgy, hogy nem szélsőségesen abortusz ellenes kamu dolgokat mondanak, Isten nevében hazdoznak vagy a kereszténységgel takaróznak

2022. okt. 9. 12:20
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

31 sajnálom, hogy nem tanultál meg olvasni. Nincsen olyan, hogy abortusz fan, én a nők önrendelkezési jogának csorbítása ellen vagyok és hasonló érdeklődésű embereket keresek, és ugye pro choice csoportban azért kicsit könnyebb találni is olyat.


Egyszer sem volt abortuszom, egyszer sem estem teherbe.


Az, hogy pro choice vagyok, nem azt jelenti, hogy kötelezően kellene embriókat abortálnom, hanem azt, hogy támogatom a nők abortuszhoz való jogát, ami azt jelenti, hogy ha akarnak abortuszt, ha nem, nem fogom őket elítélni.

2023. aug. 27. 18:59
 32/36 kürasszír ***** válasza:
0%

# 30


IDÉZLEK: "Van olyan, magát pro choice-nak valló személy, aki egészen a szülés pillanatáig engedélyezné az abortuszt, de szerencsére messze nem ilyen a többség."


Pontosítsunk......


Hiszen olyan radikalis pro choice irányzat is létezik az 1970-es évek óta, meghozzá egy egész iskla, amely a már megszületett, egészséges gyerekek megöléséhez való korlátlan jogot is támogatja, bármilyen indokkal, akár 2 éves korig.

2023. aug. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 kürasszír ***** válasza:
0%

# 31


Nincsen olyan, hogy abortusz fan?


Dehogynincs.


Például az, aki a gyerek megszületése után akár 2 éves korig lehetővé akarja tenni a szabad megölését, bármilyen indokkal, mindezt "after birth abortion-nak" nevezve.


Vagy az, aki a születésig támogatja az abortuszt bármilyen indokkal, nem törődve vele, hogy a magzatnak a 24. héttől tudományosan bizonyítottan van fajdalomérzete, a 26. héttől pedig magasszintű agyműködése.

2023. aug. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Kürasszír....nem vagy képes felfogni, hogy mit jelentenek a szavak? Már múltkor is el lett mondva, hogy qrva unalmas már, amit művelsz. Még egyszer leírom neked a dolgokat.... A kérdés az a MAGYARORSZÁGI helyzettel kapcsolatos, MAGYAR csoportokat keresek, ahol MAGYAR emberek beszélnek a MAGYAR esetekről....gondolom még most sem érted, hiába emeltem ki a lényeget.... Kérlek, ha nem tudsz normálisan hozzá szólni, akkor inkább ne is próbálj meg válaszolni. Senkit se érdekel, de legalábbis engem, a kérdés kiíróját fixen nem érdekel, hogy milyen amerikai helyzetekről szóló cikkeket olvasgatsz szabbadidődben...
2023. aug. 28. 08:08
 35/36 kürasszír ***** válasza:
42%

# 34


A magyar pro choice szervezeteket (NANE, Patent) Amerikából pénzelik, az amerikai kenyéradóik (Nyílt Társadalom Alapítvány) pedig a születésig tartó abortuszt támogatják.


Ezek a magyar pro choice szervezetek segítséget nyújtanak magyar nőknek külföldi abortuszklinikák igénybevételére a terhesség 24. hetéig, egészséges terhesség esetében is.


Tehát tény, hogy a magyar pro choice szervezetek minimum a 24. terhességi hétig segítik, támogatják az abortusz elvégzését.

2023. aug. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
35 olvasd el mégegyszer....nem szervezetet, hanem csoportokat keresek.
2023. aug. 28. 13:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!