Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhesség megszakítása után...

Terhesség megszakítása után milyen a szex?

Figyelt kérdés

Még csak 2 hete történt a terhesség megszakítása. Egyelőre nem is leszünk még együtt a férjemmel, ameddig nem szabad, de ha belegondolok abba, hogy újra együtt legyünk olyan fura érzések fognak el. A testem kívánja, de a lelkemnek fájna. Súlyos rendellenesség miatt kellett megszakítani a terhességet és még leírni is fura, de úgy tekintek a "női szerveimre", mint egy gyilkossági helyszínre. Múltkor csak összebújtunk a férjemmel és akkor is bekönnyeztem, mert eszembe jutott, hogy azon az ágyon fogant szegény és már nincs velünk. Nem mondtam a férjemnek, magamban akarom ezt lerendezni, megemészteni, lehet az a pár hét kicsit lelkileg is segít majd. Régebben már szültem, szülés után és a terhességek alatt sem volt semmilyen negatív lelki hatása a szexnek, sőt még jobban is esett.


Nektek nem változott a szexhez való hozzáállásotok műtét után?



2023. jan. 18. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Én nem vagyok érintett, de azt hiszem, ugyanígy éreznék. Nincs veled semmi baj, ezt fel kell dolgozni, és az idő. Jót fog tenni az a pár hét. Sok erőt kívánok!
2023. jan. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Miért magadban akarod feldolgozni? (Nem fogod tudni) Miért nem képesek a nők az érzéseikről beszélni? Te miért nem?
2023. jan. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

A ti testeitek képesek voltak létrehozni egy életet, ez egy csoda. Így tekints rá!!

A genetikai hiba sajnos nem rajtatok múlt, legalábbis nem direktben, tehát ezen felesleges már bánkódni..

2023. jan. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem oszd meg ezeket a férjeddel, ne legyenek szőnyeg alá söpört félelmek köztetek.
2023. jan. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Belszélj róla a férjeddel!Biztos megértő lesz,te pedig kiadod a fájdalmadat,már az is segít!És biztos meg tudjátok beszélni!


Sok sikert!

2023. jan. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Nekem a műtét után 2 héttel már ment a szex, nem gondoltam így a dolgokra. Hogy itt fogant, ott vették el stb.

Én úgy fogtam fel, hogy inkább menjen, mint hogy egesz életembe gondozzam.



Szerintem vonj be valakit a feldolgozásba ha nem megy

2023. jan. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor megbeszéltem valami számomra nehéz lelki problémát, a férjem pillanatok alatt feloldotta bennem a kétséget és a félelmet. Igazából szerintem már az is segített, hogy kiadtam mindent magamból. Neked is ezt tudom tanácsolni.
2023. jan. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt. Súlyos rendellenesség miatt megszakítás. Én beszéltem róla, mert nekem úgy könnyebb volt. Az együttlétekhez kellett egy kis idő. Ezt a férjem is megértette. Kitartást neked!
2023. jan. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
28%
Menjél el pszichológushoz, méghozzá sürgősen, mert ez nem egészséges gondolkodás.
2023. jan. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!