Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Van itt akinek Angliaban volt...

Van itt akinek Angliaban volt abortusza?

Figyelt kérdés

15hetes terhes vagyok hangsúlyozom tabletta mellett.

Nem vettem eszre,mert a menstruacióm is megvolt.

3nappal ezelott voltam nogyógyasznal.

Nemtudom megtartani,mert nincs rá anyagikeret.

Angliaban mennyi az abortusz?

Illetve ha rendelek tablettát azt még bevehetem?


2023. febr. 9. 15:11
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
88%
10-es, ha itt elne tudna, hogy ingyenes, valoszinu nem itt el, csak hallotta, hogy 24 het a hatar.
2023. febr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%
15 èvig èltem Angliàban, ès nem tudom fejből meddig lehet abortuszt csinàltatni, csak azt, hogy tovàbb, mint Magyarorszagon. Ott sem minden ingyenes, pl receptfelìràsèrt,fogàszatért, szemèszet rèszeièrt fizetni kell, ùgyhogy nem egyèrtelmű, hogy az abortusz ingyenes-e. Sőt, nhs rendszeren belül sem kapod meg mindig, ami ingyen jàrna, mi idős, àgybanfekvő rokonnak pl nem kaptunk pelenkàt, pedig jàrt volna.
2023. febr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
Szóval rendeltem tablettát, ami már úton van, de nagyon félek szóval, ha valaki tudna nekem segíteni Angliában, megköszönném.
2023. febr. 9. 20:34
 14/45 anonim ***** válasza:
92%
De minek?????????
2023. febr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
98%

Kerdezo, melyik szo nem volt vilagos abbol a mondatbol, hogy a 9. het utan NEM csinal semmit a tabletta ? Ilyenkor mar karja, laba, ujjai vannak a magzatnak, azt a tabletta NEM fogja kiszakitani onnan.


12-es, Angliaban dolgozom korhazban. 24. hetig van abortusz, NHS-nel ingyenes.

2023. febr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%
A tabletta csak akkor tud segíteni, ha a terhesség kevesebb, mint 10 hetes. Te már a 2. trimeszterben vagy, tegyük fel mire megjön a tabletta már közel 16 hetes leszel, ha a tabletta be is indítja a folyamatot nem ürül ki teljesen a méhed, ugyanúgy műteni kell ekkora magzatnál már. Illetve minél előrehaladottabb a terhesség annál erősebb görcsökkel jár a vetélés. Már, ha egyáltalán beindul, ugyanis ilyen idős terhességnél már nem alkalmazható.
2023. febr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 kürasszír ***** válasza:
18%

Kedves kérdező!


Magyar állampolgárként külföldön is a vonatkoznak rád a magyar törvények.


Egy 15. hetes terhesség megszakítása a magyar törvények alapján, rendkívül súlyos egészségügyi okok kivételével szigorúan tiltott és köztörvényes bűncselekmény.


Akár 3 évig terjedő, letöltendő börtönbüntetéssel is sújthatnak, ha a magyar hatóságok tudomására jut.

2023. febr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 kürasszír ***** válasza:
13%

Kedves kérdező!


Egy 15. hetes abortusz egyébként alapesetben, ha mind a nő, mind a magzat egészséges, három kivételével az Európai Unió összes tagállamában szigorúan tiltott, köztörvényes bűncselekmény.


Nem véletlenül.

2023. febr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:
Autoimmun beteg vagyok.
2023. febr. 10. 14:52
 20/45 anonim ***** válasza:
31%
A saját életeddel is játszol. Oké, hogy meg vagy zavarodva, hogy nem most, és nem így szeretnéd. De a magzatod már több, mint 10cm hosszú, kb. 70g. Már nem darabolják, meg kell szülnöd. Nem lenne jobb egészségesen pár hét múlva "legrosszabb esetben" örökbe adni és tudni, hogy felnőhet egy családban?
2023. febr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!