Akinek Ausztriában volt terhesség megszakítása, milyen véleménnyel távozott? Jó döntésnek érezték, hogy kint végeztették el a beavatkozást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elnézést a személyes jellegű kérdésért, de elég nehéz helyzetbe kerültem. Nem tervezetten teherbe estem, nem tartom meg a babát és szeretnék minél hamarabb túlesni a beavatkozáson. Az itthoni szabályozás viszont ezt nem annyira pártolja, szívhang hallgatást sem gondolom a nő szempontjából annyira humánusnak... Ezért gondoltam, hogy külföldön, Ausztriában végeztetném inkább el, ott ilyesmi nincs, nincs kötelező "hátha meggondolod magad" idő sem.



2023. ápr. 4. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Ismerősömék kint csináltatták hasonló okokból. Ők jó döntésnek tartották. Gyors és profi volt az ellátás.
2023. ápr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Bécsben volt egy jó barátomnak,nem bánta meg hogy kiment Ausztriába a borsos ár ellenére sem. Ő a Gynmed klinikát választotta.
2023. ápr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szintén a Gynmed klinikán csináltattam meg a 8. hétben. Abszolút profik, nem ítélkeznek. Drága, de szerintem ha gyorsan akarsz lépni, akkor ez a megoldás.
2023. ápr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Profik, a doki is empatikus.

De a tabletta, amit otthon veszel be, igen komoly rosszullétet tud okozni, komoly vérzést indít el, ijesztő lehet.

2023. máj. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
14 hetesen volt Bécsben abortuszom . Ott legális még akkor. Abortusz tablettát kaptam kettő darabot egy nap különbséggel , a második tabletta bevétele után altatásban hamar befejezték teljesen fájdalom mentesen a terhességet. Lelkileg viszont pokoli.
2023. okt. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!