Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhességmegszakítás után mi...

Terhességmegszakítás után mi az, ami még normális?

Figyelt kérdés

Okkal kérdezek azonnali kórházba rohanás helyett, így kérem, ennek ajánlását most mellőzzük.

Pont 1 hete volt abortuszom. Akkor volt némi vérzés, szerdán és csütörtökön semmi, ez meg is lepett. Utána hullámzó, hol csak kis barnázás, hol vérzés, de mennyiségét tekintve egy normál, nem erősebb napokra való egészségügyi betét bőven kibírna egy teljes napot vagy még többet is, ha nem cserélném. Alhasi fájdogálás van, görcsnek nem mondanám, de olykor elég kellemetlen. A hőm, mióta mérem (péntek), estére 37-37,1-37,2°C-ig felmegy, de magasabbra nem, nappal jellemzően 36,6-8°C.

Szóval határesetnek minősíteném a helyzetet. A kórházban csak bő, darabos vérzés és láz esetén mondták, hogy jelentkezzek. Amiket olvastam, azok között volt, ami szerint ugyanígy csak ezek utalhatnak szövődményre, de volt, ami szerint az enyémhez hasonló enyhébb tünetek is.

A tapasztalataitok érdekelnének, hogy akinek ez vagy missed ab (technikailag ugyanaz) műtéte volt, annál hogyan alakultak a fentiek?

Ami még lényeges lehet: szerdától már nem tudtam elkerülni az emelést, kb. 6-7 kg-os kutyáról van szó és napi több alkalomról.

Köszönöm!


2023. jún. 6. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális minden ami veled történik most, szerintem semmi nem indokolja, hogy kórházba menj. Nem ömlik belőled a vér, azért húzódik el kicsit jobban ugyanis nem menstruáció történik. A hőd kicsit emelkedett, de még így se éri el a hőemelkedést sem. Alhasi fájdalom is teljesen normális.
2023. jún. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%
szegeny baba :(
2023. jún. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es, köszönöm szépen! Megnyugtató a válaszod.

2-es, én is borzasztóan sajnálom, hogy ezt a szörnyűséget kellett tennem vele, de ennél csak rosszabb lehetett volna neki...

2023. jún. 6. 20:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem missedem volt

Kerek 1 hétig hol véreztem, hol nem. Hol erős volt, hol gyenge barnázás.

Hőt sosem mértem, így elképzelésem sincs mennyi lehetett.

2023. jún. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4-es, Neked is köszönöm, hogy megosztottad velem a tapasztalatod!

Nekem 7-10 napot mondott a CSVSZ-es védőnő, hogy addig normális, ha van. Ez alapján még most péntekig belefér nálam is, ha tart. Kontrollra időpontot csak 15-ére kaptam, addig bizonytalanság... 😔

2023. jún. 6. 21:30
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 hetet mondtak, hogy belefér, csak nekem volt 1 hét.

Nekem a covidfos miatt kontroll sem volt, csak telefonon 🙄


4#

2023. jún. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!