Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 6 hetesen volt abortuszom, ez...

6 hetesen volt abortuszom, ez normális?

Figyelt kérdés

Sajnos tegnap előtt volt egy abortusztom, 6hetes terhes voltam.

Műtét után kb 2-3 órát fájt a hasam és véreztem egy kicsit, de azóta semmi fájás vagy vérzés. Ez normális? Hogy ilyen gyorsan elmúlnak a tünetek?



2022. febr. 20. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekem missed.ab volt 8 hetesen, technikailag ugyan. Műtét napján véreztem csak (akkor se nagyon), meg fájt kicsit. Másnap már semmi, mentem simán dolgozni is (iroda, nem terhelő). Minden renben volt, kontrollon is megerősítette az orvos, hogy teljesen normális.
2022. febr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*ugyan az
2022. febr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
6 hetesen hogy mikor 7 hét előtt szívhang se szokott lenni?
2022. febr. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as, 5. héttől van általában
2022. febr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
5hét 3naposan voltam dokinál, már volt szívhang (szívcső pulzálás), ha azonnal elindítja a folyamatot simán 6hét pár naposan már megcsinálják. 7hétig szoktak várni, hátha később fogant, max 8. Azért mondják, hogy felesleges rohanni, mert ha későbbi a baba akkor menzesz szerint 5-6hetesen még nem látni kb semmit.
2022. febr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!