Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Most jogosan érzem így magam?

Most jogosan érzem így magam?

Figyelt kérdés

Van már 2 gyerekünk, tervezetten.

4 és 2 évesek.

A 2.szülés óta küzdök a nőgyógyászokkal és a fogamzásgátlókkal. Ennek az lett az eredménye, terhes lettem.

Nem akarom megtartani, férjem támogat az abortuszban. El is kezdtem a folyamatot.

Anyós itt "nyaralt" 3 napot. A reggeli rosszullétekből levágta, hogy terhes vagyok. Elmondtuk így neki, hogy igen, de nem tartjuk meg.

Már itt kiakadt, mert megöljük az unokáját.

Felhívta anyámat,elmesélte neki az egészet. Most a 2 anya nekem esett. Hogy lehetek ilyen önző, stb.

Elmondtuk nekik, hogy 2 gyereket terveztünk, 2 gyerekre rebdezkedtünk be. Én nem akarok több időt itthon tölteni, vissza szeretnék menni dolgozni.

Emellett nem szeretnénk üres zsebbel az életre bocsátani a gyerekeket. Elég lesz kettőt elindítani.


Most én vagyok a főellenség mindkettőjüknél. Mert semmivel nem vagyok különb ha elvetetem, minthamár a meglévőket folytanám vízbe.

Férjem mellettem áll, hazazavarta az anyját. En anyámmal vesztem össze.


Tényleg átlag felett élünk. Pénzünk is van bőven. A ház is hatalmas.

De én nem tudnék mégegyszer egy terhességet/szülést átélni. A pelenkázás, hányás/f.sás korszak is örülök, hogy elmúlt.

Emellett oké, most megtehetnénk, de ki tudja, mit hoz a holnap.....



Valóban én lennék önző és meg kellene tartanom?


2023. aug. 12. 08:44
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
91%
Ne hallgass másokra! A Te életed, nem másé!
2023. aug. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
94%
Szard le őket. Én ezt tenném. Ha ennyire kell gyerek nekik még, szüljenek egyet. Ha meg már nem lehetséges, akkor kuss nekik. Igen, én nagyon bunkó vagyok. De ilyenekkel, mint ezek is, csak így lehet szót érteni.
2023. aug. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
20%
Igazuk van. Használni kellett volna gumit is. Aki annyira akar, az védekezik. Te annyira nem akartál, és ennek most a baba látja a kárát, aki ugyanolyan unokájuk (és gyereked, ha tetszik, ha nem), mint a másik kettő.
2023. aug. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
31%

Ha nem akarsz gyereket védekezzünk normálisan! Húzzon a férjed gumit a fa*kára mielőtt még egy gyereket el fogtok vetetni ilyen körülmények mellett!

Nem csak te tudsz védekezni, vállaljon ő is felelősséget!

2023. aug. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
87%
Ne hallgass rájuk, a ti életetek.
2023. aug. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
93%
Nem nekik kell felnevelni, könnyen beszélnek. Ez a ti életetek, a ti döntésetek. A nagyszülőknek ha tetszik, ha nem, el kell fogadniuk. Majd beletörődnek.
2023. aug. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
68%

#3 - #4

Honnan veszitek a bátorságot arra, hogy beleszóljatok egy másik ember legintimebb dolgaiba?

Mit gondoltok magatokról? Ti vagytok a főnökei a kérdező hölgynek?

Miért gondoljátok ezt?

2023. aug. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
60%
Nem én írtam 3-4-es kommenteket, de a kérdező jött véleményt kérni, és ő írta le a "legintimebb dolgait" magától, mindenki leírja a véleményét egy nyilvános fórumon, ha kérdezik, és ennyi.
2023. aug. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
57%

#8

Már ne haragudj, de hogy mit húzzon a férje és hova, az nem része a kérdésnek.

2023. aug. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
68%

#9!

A kérdező maga írta hogy küzd a fogamzásgátlással!!!

Akkor benne volt a pakliban a gyerek!

Ezek után nincs miről beszélni!

2023. aug. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!