Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szarul érzem magam emiatt,...

Szarul érzem magam emiatt, jogosan?

Figyelt kérdés
Külföldön élünk, van egy fél éves babánk, a férjem reggeltől késő estig dolgozik, általában a furdetesre ér haza. Nagyszülők nincsenek, sem barátok itt. Egyedül vagyok mindenre, mindenféle segítség nélkül. A kislányom az állandó velem lettol borzasztó anyas, az apjával szinte semmit sincs el, így hétvégén is én vagyok állandó szolgálatban. A férjem segítene, csak sajnos nem tud mert a kislányunk csak keservesen sír ha vele van. Viszont néha néha szoktam hagyni hogy ő vigye el hétvégéken elaltatni, hogy legalább legyen egy szabad 20 percem, mert máskor nem tudok csak úgy én is megpihenni. Viszont ettől borzasztóan érzem magam, hogy hallom ahogy üvölt az apjával.
2021. szept. 18. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Te sem gép vagy, nem állhatsz szolgálatban heti 168 órában. Az apjához is hozzá kell szoknia.
2021. szept. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a szintén fél éves fiunk csinálja ugyanezt, azzal a különbséggel, hogy csak az én meg az apja kezében jó, kis túlzással ha bárki más veszi a kezébe, üvölt. Anyámékon látom hogy nagyon nem tetszik nekik. De ez van.

Amúgy ne érezd magad rosszul! Az apukájával van, meg fogja szokni :)

2021. szept. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A lányom sem nagyon volt el az apjával, viszont én mutattam neki pár dolgot ami tetszett neki. Például nózipuszi, vagy egy kis mondóka, lefeküdtem, kicsit felhúztam a térdem odafektettem és az ujjaimmal szaladtam felfelé a hasán, közben pedig mondókáztam. Kerekerdő, dombocskát a pocakon is lehet játszani, de én költöttem saját mondókát is hozzá amit apa is bevetett néha.
2021. szept. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek csak az segít, ha a férjed minél többet van vele, pl hétvégén. Az nem megy, hogy te belepusztulsz, a gyerek meg nem ismeri (meg/el) az apját.
2021. szept. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!