Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Baj ha valaki 15-szőr volt...

Baj ha valaki 15-szőr volt abortusza? Ennek van egészségügyi következménye?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm akinek már rengeteg férfivel volt egy észás kalandja és elmondta nekem hogy az elmúlt nyolc évben összesen tizenötször eset teherbe és mind elvetette.

2023. aug. 14. 20:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%

Őszintén szólva remélem, nem lesz neki. Nem ítélkezem azokon, akiknek abortusza volt, de akinek 15x, ott nyilvánvaló, hogy védekezés helyett jár abortuszra. Aki pedig ilyen nemtörődöm módja cselekszik, nyilván fikarcnyi bűntudata sincs. Pedig ennyi után lehet.

Szerintem, aki egyszer abortuszra kényszerül, nem akarja többé átélni, és ha akkor nem, de utána mindent megtesz, hogy elkerülje a következőt.

2023. aug. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
64%

#11

Mármint remélem, hogy nem lesz neki gyereke többé. A lényeg kimaradt.

2023. aug. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
76%

Én tudok olyat, akinek 9 volt...

Szerintem aki ilyen könnyelműen tud venni egy ilyen dolgot, hogy ki-be járkál abortuszra és meg sem kottyan neki, ott komoly gondok vannak mentálisan is.

2023. aug. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
64%
"Ennek van egészségügyi következménye?" - kérdező, ez kristálygömb-kategóriás kérdés, vagy van, vagy nincs. Ugye az jelenthető ki, hogy nagyobb számú abortuszok után egyre csökken a következő terhesség eredményes kihordásának esélye, az statisztikailag már 3 abortusz után is kimutatható...
2023. aug. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Amai világban elég hogy, hogy nem képes védekezni, pedig tudja jól, hogy nem akar gyereket ezektől a pasiktól. Pedig fertőzéseket is elkaphat így, mert ezek a pasik mindennap mással vannak... nem a gyerek az egyetlen veszély.
2023. aug. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
96%

Nem hiszem, hogy csak úgy reklámozgatná ezt magáról úgy, hogy még igaz is.... De tegyük fel, hogy elhiszem.


Nekem aztán nem baj, én nem ítélem el őt, de mások el fogják, és az neki lesz rossz.



A mai modern eszközök segítségével végzett abortusz nagyon minimális mértékű sebet hagy a méh falán, viszont ilyen sok műtét már nem biztos, hogy mindenféle maradandó sérülés nélkül megúszható.

2023. aug. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen vagy sem az én környezetemben is vannak ilyen hölgyek akik több abortuszon estek át.

Az egyiknek 1 év alatt 3 is volt. Összesen 5 abortuszon van túl.

Sajnos ott a körülmények miatt volt ennyi.

Rossz párt választott magának és terrorban tartotta a pasi.

Nem engedte,hogy gyógyszert szedjen (mert jobban nedvesedik akkor és nem érzi.....).

Most talált egy normális párt magának és nem jön a baba. Évek óta próbálkoznak.

A másik hölgynek 4 abortusza volt fiatal korában és azóta már szült 2 gyereket.

Van akinek megviselni a szervezetét és van akinek nem.

2023. aug. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!