Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusztablettával kapcsolato...

Abortusztablettával kapcsolatos tapasztalatokat megosztanátok velem?

Figyelt kérdés

Olvasgattam, de “friss” kommenteket nem találtam, aki át esett ilyen formában a terhesség megszakításon, leírná hogy zajlott?

Mi mikor történt, első adag gyógyszer után mi és mennyi idővel, mit érzett, második adag gyógyszert mikor vette be, mennyi idő telt el míg beindult a vetélés, mit érzett mit élt át, meddig tartott? Köszönöm szépen előre is a válaszokat


2023. szept. 27. 13:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik barátnőm probalta (a babanak sajnos megallt a szive 8 hetesen) neki pl nem hasznalt es nem lokte ki a szervezete a terhesseget. Muvi befejezes kellett.
2023. szept. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Magyarországon nem kapható a tabletta.

Külföldről netről ugyan rendelhetsz.. de sosem tudod valóban azt kapod amit rendeltél is, kockázatos.

2023. szept. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
nekem sbo-s tapasztalatom van vele. Ausztriában megkapta, bevette, itthon meg majdnem elvérzett...
2023. szept. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Péntekre kaptam időpontot Bécsbe,tudom hogy itthon nem kapható, a kérdés nem is ez volt :)
2023. szept. 27. 13:32
 5/13 anonim ***** válasza:
10%
2. Próbáljuk már meg feltételezni a másikról, hogy nem teljesen hülye, mielőtt beleokoskodunk. Tudom, mehéz, mert valóban vannak buták, de nem mindenki. Próbáljuk már elkezdeni az összetartást egy kicsit a társadalomban. Főleg, ha te is szülő vagy. Köszönöm
2023. szept. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%

5, a kérdés alapján itt nem az okos kategória kérdez.

Majd az orvos elmondja, mikor kell bevenni, stb.

2023. szept. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tablettával kapcsolatban nincs. Ausztriában volt abortuszom. Én ott is élek. 600 euró. Ott kérdezték tablettát vagy műtétet szeretnék. Elmondták a pro és kontrát így a műtétet választottam.
2023. szept. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó vagyok. Tablettával napokig tart és az se biztos aikeres így lehet műtét is kell. A műtét kb 10 perc aztán kis megfigyelés és mehetsz is haza.
2023. szept. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

6os!

Az orvos elmondja majd azt is mit tapasztalt ugye? Általánosságban fog beszélni mivel saját tapasztalata nincs!

Akiknek van, mindenkié más és más

Se hülyének se okosnak nem kell lenni ahhoz, hogy valaki kérdést tegyen fel amire tapasztalatok alapján várja a választ!

Te vagy tipikus példája a hülye okoskodik kategóriának!

A többieknek köszönöm szépen a választ :)

2023. szept. 27. 14:45
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, nálunk pl művi befejezés kellett, mert nem ürültem ki és nem csak nálunk, többektől hallottam a klinikán. Ez mondjuk szívás.
2023. szept. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!