Mennyire fáj az abortusz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Holnap lesz a műtétem, nagyon félek tőle, hogy mennyire fog fájni az egész procedúra. Nem is a műtéttől félek, inkább az elejétől amikor felhelyezik azt a tágítót. Olvastam hogy adnak fájdalomcsillapítót ha olyan, de az használ is?

Válaszokat köszönöm szépen, kioktatástól légyszíves kíméljetek meg, így is nehéz ez nekem.

További szép napot nektek!😊


2023. okt. 9. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Szia fáj és kellemetlen de ki lehet bírni.

Utána műtét már kb semmi és a regenerálódás se jár fájdalommal.

2023. okt. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Tényleg egy erősebb menstruációs fájdalomhoz hasonlít?

2023. okt. 9. 10:11
 3/9 A kérdező kommentje:
Még annyi lenne a kérdésem hogy a tágító meddig van fent?
2023. okt. 9. 10:47
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Addig amíg nem műtenek. De nem fáj addig a tágító !a felhelyezés és után a fél-egy óra volt szar.

Műtét után semmi fájdalmam nem volt

1es

2023. okt. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Elvileg 4 órát van fenn a tágító.

A felhelyezése azt mondták kellemetlen. A műtŕt után kicsit fájdogálgat a hasad de annyira nem vészes.

2023. okt. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most helyezték fel, nem fájt, inkább kellemetlen volt. Doki azt mondta hogy ez volt a legrosszabb része, szerencsére mindneki aranyos itt.
2023. okt. 9. 20:28
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Kitartást!
2023. okt. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Túl vagyok már rajta, a tágítás után két órával nagyon fájt a hasam, de kaptam gyógyszert ami lassan de elmulasztotta.

Másnap a műtét is jól ment, altatás miatt kicsit kába voltam 1-2 órán át. Azóta kicsit vérzek, azt se folyamat fájni nem fáj már a hasam kicsit se.


Szép estét nektek!☺️

2023. okt. 10. 22:16
 9/9 anonim ***** válasza:
85%
Örülök, hogy jól vagy. :)
2023. okt. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!