Kapni fogok beszólást?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok, nem tudom megtartani. Magán dokihoz megyek megállapításra, aki egyben a helyi kórházban is dolgozik.

Számíthatok bunkó beszólásokra? Esetleg kinek mi a tapasztalata, ha van?

Nyilván nem jókedvemből hoztam meg ezt a döntést..


nov. 24. 18:25
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok az.
nov. 24. 18:27
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem lehet tudni. Lehet csak ridegek, gépiesek lesznek, de nem szologatnak be, lehet bunkók lesznek.
nov. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Honnan kellene tudnunk? Nem ismerjük az orvost.
nov. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Bogica0616 ***** válasza:
97%
Nézd lehet, hogy bunkók lesznek, és akkor mit fogsz tenni? Ez a te döntésed, magyarázkodni nem kell, ha bunkok emiatt, mód el, hogy semmi közük hozzá.
nov. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 harebell ***** válasza:
92%
Lehetnek kedvesek és támogatóak, semlegesek vagy bunkók is. Ezt előre nem lehet megmondani. Lelkiekben készülj fel, hogy kaphatsz negatívat is, ott meg húzd meg a határaidat, ha beszólnak.
nov. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Ha beszólnak olyan miatt,ami a te döntésed,akkor nyugodtan lobogtasd meg,hogy szeretnél a főnökükkel beszélni. Fülét farkát be fogja húzni. Az ő dolga ellátni és pont. Sokan börtönbe dolgoznak,ha ott be tudják fogni a pofájukat,ilyen esetben is. Te döntésed,senki nincs a te életedben,hogy döntsön. Tessék kiállni magadért.
nov. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
A másik,ugyanolyan emberek dolgoznak bizony ott is,akik ugyanúgy hoznak a magánéletbe mindenféle döntéseket. Gondolod papok,apácák és ők soha semmi elítélendőt nem tesznek? Hogy nekik sose volt abortusz? A nagy fenéket.. 7# voltam.
nov. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
4%
Nem tudom, de remélem, igen. (Mondjuk a magándokidtól kétlem. Neki az az érdeke, hogy továbbra is oda hordd a pénzed.)
nov. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

Magánban eddig úgy tapasztaltam hogy mindig korrektek voltak, (olyan doki is, akire a kórházi rendelésén sokan panaszkodnak hogy bunkó).

Viszont ilyen ügyben még nem voltam, szóval nem tudom. Adott orvos személyiségétől, prifizmusától függ.

Viszont nem szabad hagyni magad, ki kell állnod magadért.

nov. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%

Tőlem még sztkban is óvatosan kérdezték annó, hogy tervezett terhesség? Mert a válaszomtól függően mondják a további teendőket. Ez csak az ajtón kilépve esett le, hogy azt jelentette, hogyha abortuszt akartam volna, akkor mondják mit kell ahhoz csinálni. Semmilyen érzelem nem volt rajtuk se. Gondolom ennyit a magánorvos is megtehet.

Ha mégis bunkó valaki, akkor én kellemetlen helyzetbe hoznám. De nem gondolnám, nem igazán érdekük, hogy veled szemétkedjenek, nekik ez a munkájuk, munkahelyük.

nov. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!