Eltudom még intézni?

Figyelt kérdés

9hetes 4napos terhes vagyok, amit bár tudok 3 hete, de most lett bizonyos, nem tudom egyedül vállalni a babát menthetetlen házasság, válás).

Utolsó menzesz első napja október 13, ez alapján január 5-én leszek 12 hetes. Ennyi idő alatt eltudom intézni az abortuszt?

Ünnepek miatt is kérdezem, emiatt megcsinálják e kórházban.


dec. 19. 17:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
72%
Lehet, hogy a kérdező most szabadult egy bántalmazó kapcsolatból, ti meg rúgtok bele még párat. Nézzetek már kicsit magatokba!!!
dec. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
20%
11, egy bántalmazó kapcsolatban pláne védekezni kellene...
dec. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
70%

#12, ha hagyja a pasi.

Neked nyilván fogalmad sincs arról, milyen egy bántalmazó kapcsolat.

dec. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
11%
13, igen, esélyem sincs bevenni egy tablettát. Az ilyen válni se engedi, meg abortuszra se, de mindegy is.
dec. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
79%

"igen, esélyem sincs bevenni egy tablettát."


Ahhoz, hogy bevedd, el kell menni orvoshoz, felíratni, és kiváltani.


Van olyan rokonom, aki olyan kontroll alatt volt, hogy erre esélye sem volt. A fizetése közös számlára ment, a férje minden fillérrel elszámoltatta, ha nem tudott valamiről blokkot vinni, megverte, de úgy, hogy a nyomát a ruha mindig takarja.

Nem azonnal történt, szépen lassan adagolta a kontrollt, elmarta a barátoktól, a családtól, aztán jött a költözés idegen városba, ahol nem ismert senkit, munkába hozta-vitte, hogy felügyelje, a telefonjára titokban nyomkövető alkalmazást tett, majd a közös számla, mert minek legyen külön, és mire észbe kapott, már nyakig ért a szar, és nem volt egyszerű kimásznia belőle. Gyakorlatilag elszökött. Teherbe épp nem esett, mert a sors fintora, hogy egészségügyi problémák miatt lehetetlen.

dec. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
13%
De miért kell hagyni hogy kontrolláljon valaki? Miért megy bele a játékba? Azért a második, harmadik elszámoltatásnál már csak beszólsz a hülye palinak nem? Vagy helyre teszed ha le akarja rólad építeni a barátokat meg a családot. Volt aki próbálkozott már ilyennel, elküldtem melegebb éghajlatra szépen fogalmazva.
dec. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
66%
Ja és igen, szépen óvatosan adagolta, utána jobban. Na hát kontrollálgassa az édesanyukáját otthon.
dec. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
9%
Online is felírják már, nyilván pénzért, így orvoshoz sem kell elmenni.
dec. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
86%

#16, én beszóltam, és léptem, ha egy pasi irányítani akart. A rokonom nem ilyen. Ő elvolt, elhitte, hogy a pasi szereti, elhitte a szép dumát, amivel az a nárcisztikus nyomorék tömte a fejét, elérte, hogy mindenkivel megszakítsa a kapcsolatot, elérte, hogy olyan dolgokat hazudjon, hogy a család se álljon szóba vele évekig. Mesterien tudta befolyásolni, pedig egy önfejű, öntörvényű nő, aki soha senkire nem hallgatott korábban, és nem hagyta magát. Ennek a szemétnek mégis sikerült elérni.


Nem tudom, a kérdező ebben volt-e, vagy sem, de mióta család szinten érintett vagyok a témában, átértékeltem, és máshogy látom az ilyen csapdában lévő nőket. Ők ÁLDOZATOK csupa nagy betűvel. Lelkileg, sokszor testileg is komoly sérüléseket szenvednek el. Elhitetik velük, hogy nincs esélyük szabadulni. Hogy nincs értelme próbálkozni sem. Rettenetes, mit művel egy ilyen kapcsolat.

dec. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
75%

Engem konkrétan megerőszakolt az egyik volt barátom, csak úgy a semmiből, szóval ja, sok esélyem volt BÁRHOGYAN védekezni, amikor nagyobb és erősebb (azt sem értettem, ez most mi a f...), mint én, és nem, nem engedett 72 órásért sem.


Nemhogy ab-ra.


Szerencsére nem fogantam meg, és szerencsére apám kvázi ránk rúgta az ajtót, miután végre volt félpercem írni neki, hogy ne kkérdezzen semmit, hanem azonnal jöjjön értem.


Szerencsére nem ölt meg az a brom... de igen, "miért engedtem magamba" védekezés nélkül.

dec. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!