Tud erről valaki valamit?

Figyelt kérdés
Kiskorúaknál hogyan működik az abortusz? Minden városban van, vagy csak nagyobb városokban? Mondjatok el mindent kerlek. Illetve hallottam c vitaminos otthoni abortuszrol? Valakinek van ami bevállt?

dec. 30. 18:37
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
98%

C vitaminos otthoni abortusz 🤣🤣🤣🤣🤣🤣


Ugyan úgy és ugyan ott zajlik, mint a nagykorúaknál.

Annyi a különbség, hogy nem intezheted egyedül, szülő kell hozzá.

dec. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
97%
C vitamin mi mindenre nem jó... már lassan átveszi az uralmat is a Földön xD
dec. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
90%

Azt se értem, hogy hogy gondoltad, hogy van-e minden városban? Ahol nincs kórház, ott egy háziorvosi rendelőben lezavarják, vagy mi? Eszem megáll, hogy dugni van eszed, de annyira vagy tájékozott a világ dolgairól, mint egy aranyhörcsög.


Menj el orvoshoz, ő mindent el fog neked mondani.

dec. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
93%
Ugyan úgy zajlik mint a nagykorúaknál annyi különbséggel hogy anya vagy apa megy majd veled büszkélkedni
dec. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Szülőn kívül nem jöhet más?? Nem dugtam, ne okoskodjatok amíg nem tudjátok a hátteret
dec. 30. 18:57
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

Mégis ki?

Elviszed magaddal a szomszéd Piri nénit?

dec. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
93%
Szóval a szülők talán nem is tudnak róla... ha nem voltál benne, esetleg erőszak áldozata lettél, akkor is el kellene nekik mondani... nem is értem. Sajnálom.
dec. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
97%
Csak a szülőnek van joga aláírni a papírt természetesen.
dec. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 babyboom567 ***** válasza:
98%

Kedves Kérdező!


1.Csak szülő írhatja alá a papírt!

2.Ha megerőszakoltak,(ami 1-2 napja történt)azonnal menj rendőrségre,megvizsgálnak és kapsz esemény utáni tablettát.

3.Ha apád/anyád új pasija/testvéred/nagyapád erőszakolt meg,és feltételezed hogy anyád nem védene meg,akkor is rendőrségre kell menned,gyámhatósági engedéllyel is megcsinálják az abortuszt.

4.Ezekből mindből ügy lesz,de ki kell állnod magadért,hogy normális felnőtt életed lehessen!

5.Kérj segítséget!

dec. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Sehogysem volt bennem faszi, de valahogy megis belem jutott a sperma és szerintem terhes vagyok
dec. 30. 19:34
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!