Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 10 hetesen van még esélyem...

10 hetesen van még esélyem elintézni az abortuszt?

Figyelt kérdés

Mi a pontos menete? Magán úton nem lehet gyorsabban elintézni?

Vagy tudtok esetleg olyan orvost, aki (fű alatt akár) tudna nekem segíteni?


jan. 1. 15:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Még lehet, úgy tudom 12. hét után nem lehet már.
jan. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem kizárt.

Kell menni dokihoz, a terhességmegállapító papírral védőnőhöz, majd 1 hét gondolkodás után megint védőnő. Csak ez után kapsz időpontot műtétre, nem hiszem hogy a 12. hetig belefér az időbe.

jan. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%
Szlovákiában esetleg. Úgy tudom könnyebb arra.
jan. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
92%

1. Van magánklinikán is, de a törvényt ott is be kell tartani. Családvédelmi szolgálat, három nap kötelező gondolkodás, ismét csvsz. Ezt nem lehet kikerülni.


2. Fű alatt egyik orvos sem fog ilyet vállalni, mert a te nem kívánt terhességedért nem fogja kockáztatni a diplomáját és a szabadságát (mivel az illegális magzatelhajtásért börtön jár).


Ha gyorsan intézkedsz,még beleférhet, vagy ha itt nem, akkor Bécsben 14 hét a határ.

jan. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Oh, Istenem, nem értem minek kell ez a herce- hurca. Akkor itthon nem sok esélyem van.:(

Úgy néz ki megpróbálom Szlovákiát.

Köszönöm a válaszokat!!!

jan. 1. 15:36
 6/28 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon szűkös az idő. Miért vártál mostanáig? Ezzel a bürokráciával könnyen elbukhatod. Szerintem is próbáld meg Ausztriában, ha van rá pénzed.
jan. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Féltem nehogy meggondoljam magam, tudom, hogy rettenet hülye voltam és sokkal hamarabb kellett volna lépnem, de minden egyes orvosi vizsgálat teljesen elbizonytalanított. Viszont most már egészen biztos vagyok benne, hogy nem tudom kihordani ezt a terhességet és nem tudom felnevelni ezt a gyereket.

Köszönöm, megpróbálok mindent!!!!

jan. 1. 15:41
 8/28 anonim ***** válasza:
25%

Tehát saját belátásod szerint is te voltál a hülye, ezért úgy kéne alakítani a jogszabályokat, hogy kedvezzen a hülyéknek, ne legyen hercehurca. Értem. Logikus.

Esetleg legközelebb próbáld ki, hogy nem másokban keresed a hibát, hanem te nem leszel hülye.

jan. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom van papírod az élő terhességről. Ha holnapra kapsz időpontot a CSVSZ-hez talán belefér még itthon is, mert 3 nap múlva vissza kell menni.
jan. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
79%
Hollandiában még a 22. hétig is van rá mód. Olyan 7-800€ körül van+ utazási költség, meg vinni kell valakit, aki fordít,ha nem beszélsz angolul/németül/hollandul.
jan. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!