Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Milyen érzés a méhen kívüli...

Milyen érzés a méhen kívüli terhesség? tobbi lent

Figyelt kérdés

egy sorozatban a csajnak fajdalmai voltak, belso verzese volt, es a sok verveszteseg miatt elajult, kiderult, hogy a magzat a mehen kivul fejlodik, mutottek is azonnal. A babat elvesztette, es nem is lehetett neki tobe, legalabbis kockazatos lett volna vallalni.

Ez tenyleg ilyen? Ha nem az orvos veszi eszre, akkor nagy fájdalmak miatt derul ki?

veletek volt ilyen, ha igen, hogyan?



#terhesség #fájdalom #méhen kívüli terhesség #belső vérzés #terhessegi probléma #gyerek elvesztése
febr. 1. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A sogórnőmnek 3 hónapig nem vették észre, vérzett, hol kicsit, hol jobban.

Pont korházban volt a fájdalom,ájulás vérzés miatt, ott is elájult, és utána látták meg uhn, egyből műtő. Szerencsére nem lett nagy baj, de 1 petefészek ráment,de csak lett 1 gyerekük.

febr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A méhen kívüli terhesség az, ami nem a méhben tapad meg, hanem túl hamar, még a petevezetékben. És ugye ott nem fér el, ahogy növekszik, és ez életveszélyes. Ha meg időben kórházba kerül, kiműtik, akkor is az egyik petevezetéknek annyi (de ettől még lehet gyereke, mert kettő van). Legtöbben csak a 6-7. hétben mennek először vizsgálatra, mert akkor már van szívhang, és olyankor derül ki, rendben van-e a terhesség. Ha méhen kívüli, viszont az már jóval hamarabb panaszt okoz. Egyébként mindez nagyon ritka, de benne van a pakliban sajnos, ahogy még sok minden más is.
febr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a petevezetéken parkolt le az első embrió. A 7. héten vették észre, nem kellett műteni, magától elment.


De nem fájt, csak véreztem. Mindenhol azt olvastam, hogy a vetélés fájdalommal jár, görcsökkel. Szerencsére nekem "csak" vérzéssel járt, mint egy nagyon erős menstruáció.


3 napig megfigyelés alatt voltam a kórházban, aztán haza engedtek.

febr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!