Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandóság elején ki volt...

Várandóság elején ki volt rosszul,hányinger, szédülés,stb? Mikor kezdődött? Milyen nemű lett a baba?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi hogy több terhesség esetén mindig más tünetek voltak és más volt a terhesség is ??

Nekem a fiammal semmi rosszulét nem volt!

Lányommal rettentő hányinger és szédülés!

Most a 3. Babával megint semmi tünetem de nagyon szeretnénk ha lány lenne... de ha az első terhességből indulok ki akkor fiú.


Ki hogy volt ezzel?



nov. 8. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
5 gyerekem van,3 fiú,2 lány,és tök egyforma terhességeim voltak,még hízni is szinte pontosan ugyanannyit híztam.Az első 3 hónapot végighánytam minddel.Semmi köze a baba neméhez a terhestüneteknek.Ebből semmire nem tudsz következtetni.
nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik fiamnál a 6. héttől voltam rosszul a 13. hétig, de nagyon. A másikkal a 4. héttől a 23-ig, de csak két-három naponta.
nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6.héten kezdődtek a rosszullétek, hányás, kajaundor, kinyitottam a hűtőt elhánytam magam.Fáradtság.Kitartott ez elég erősen a 10.hétig majd gyengült a hányás, hányinger a 10.hét után( szedtem rá gyógyszert) Teljesen a 14.héttől kezdtem el élvezni a terhességem elmúltak a rosszullétek. Kislányt várok.
nov. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem a korai szakaszban jött a hányinger, émelygés, mellfeszülés, megnövekedett alvásigény. Úgy kb 6. héttől a 12. hétig.


Aztán a 12. héttől a 31. hétig szagundor, napi 5-6 alkalommal hányás, öklendezés a szagoktól a szagok gondolatától is.


A 31. héten elmúlt a hányás, csak hébe-hóba jelentkezett, ellenben naponta többször ment a hasam :D


Kisfiam született.

nov. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 AlexandraL22 ***** válasza:
Szia. Hugom lannyal volt terhes es sosem hanyt, en fiuval es az elso honapot vegig hanytam 🤔
nov. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Párszor hánytam, hányingerem volt. De nem volt vészes. Szédülni egyaltalan nem szédültem. Lány lett.

Szerintem konkrétan semmi alapján nem tudod eldönteni. Csak az uh és az orvos.

nov. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tök egyforma volt a két terhességem.

Ugyanúgy rosszullét az elején, hányinger,hányás .

Az első gyerekem lány lett a második fiú.

nov. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Első gratulálok a sok gyerekhez. Kerdezo nagyon sokan meg fogják cáfolni, amiket állítasz. Tippem, hogy lány lesz.
nov. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%

Semmi köze a rosszulléteknek a gyerek neméhez.

Az elmaradt menstruáció után egyből hányingerem volt, de nem csak reggel, hanem egész nap, szag és ételundorom volt és iszonyatosan fáradt voltam, alig bírtam létezni. Hányni nem hánytam. Kisfiam lett.

nov. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
4 lányom van, soha semmilyen tünetem nem volt.
nov. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!