Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit vegyek? M...

Milyen babakocsit vegyek? Milyen babakocsi márka vált be nektek? (Első baba)

Figyelt kérdés

Tapasztalt anyukák, apukák nektek milyen babakocsi vált be?


Valami olyasmin gondolkodtunk ami kicsi csecsemőnek is jó meg majd később is mikor már tud járni de néha még babakocsi is kell.


Ami nem megy tönkre 2 éven belül és nem is túl drága.


80.000 ezerig gondolkodtunk. De nem baj ha pár ezerrel főlé megy csak annyi hogy ne kelljen még mellé 3 féle babakocsit venni.


1 darab kell 1 strapabíró.



nov. 30. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Bebetto :) nekem Pascal van (3in1)

Imadom!

Igaz a 80ezerbe csak használtan fér bele, de nem írtad hogy újonnan vagy használtan lehet 80 :)

nov. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Használtan vennék jó állapotút inkább,mint újat de kevésbé strapabírót.

Nekünk egy nagyon jó minőségű babakocsink van,használtan vettem és hibátlan,és nem került 80ezerbe sem. Még 2 gyereket kiszolgálna

nov. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Nekünk Anex babakocsink van használtan vásároltuk.

Anex sport 3in1-ben 50-90 ezer Ft között mozog használtan. Nekünk ez a típus van nagyon szeretjük. Első baba, de szerintem a következő gyereket is ki fogja szolgálni. Nagyon strapabíró kocsi.

nov. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Semmilyen, az osszeset szivbol gyulolte, fekve is, ulve is, mindenhogy is. 😅 Hordoztunk vegig. Halistennek gondoltam erre az opciora is, igy nem vettunk dragan. Hasznaltan vegyetek minel olcsobban 3in1 babakocsit.
nov. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Chicco 3 in 1 nem olcsó újonnan, de használtan belefér az általad megadott árba. Nálunk már 4 gyerek használta és még bírja a strapát. Igaz, én többet hordoztam és keveset babakocsiztam, mert olyanok felénk a járdák. Viszont az autós ülés részét külön is lehet használni (és a hozzátáplálás elején is ;)). A története az, hogy a család inkább beleadott még pénzt, hogy a tesómék tartósat vegyenek, pont azért, hogy a későbbi babák megörökölhessék.
nov. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Icklebubba 4in1.

Nem tudom otthon mennyi lehet, de nekünk nagyon bevallt. Autó üléssel csecsemő kortól kis gyermek korig használható.

dec. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Amiket én javasolnék azoknak még a hordozója sem jönne ki 80 ezer ftból nem hogy a teljes szett


A keresett arkategoriaba nem tudok semmit se javasolni.


Viszont ha szóbajöhet 4x es ár akkor Stokke Xplory X, Cybex priam.

Premium kategorias babakocsik,maximalis minoseg

Hasznaltam énis illetve értékesítem is,csak új !

Számlával ,garanciával!

dec. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék az elöttem szólóhoz, nekünk Cybex Balios S Lux van. Sokkal drágább, de ég és föld a különbség. Maximálisan megvagyunk vele elégedve és nem sajnáljuk így utólag sem, hogy kiadtunk rá egy vagyont. Még a férjem is így nyilatkozott, pedig nagyon kerekedett a szeme, mikor fizettünk. 😅
jan. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!