Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Menyi esélye hogy meg marad a...

Menyi esélye hogy meg marad a baba egy gyógyszeres abortusz után?

Figyelt kérdés
Bő verzesem volt 7 napig, vérrögök is távoztak nagyok,meg egy lufi szerű valami ki csuszant az mi lehetet?

#Abortusztableta
febr. 10. 23:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Szinte semmi esély nincs rá, hogy így megmarad egy terhesség. Ha biztosra szeretnél menni, akkor nézesd meg nőgyógyásszal.

Mit értesz lufi szerű valamin? Nehéz elképzelni, hogy egy felfújt lufi méretű dolog távozzon belőled ilyen korai terhesség esetén.

febr. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kicsi valami csúszott ki azt úgy értem hogy lufi szerű hogy olyan puha volt
febr. 10. 23:22
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egy nagyobb nyálkahártya darab volt.
febr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De mitől volt az?
febr. 11. 00:10
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A vetéléstől.
febr. 11. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen valaszod
febr. 11. 08:05
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, 3-3,5% esélye van annak, hogy műtéti befejezés kell. (természetesen szó sincs arról, hogy "megmarad a baba", a valóságban ilyenkor missed abortion történik, szóval megindult, inkomplett vetélés)
febr. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen arról tudom hogy van mikor nem tisztul ki minden. Csak azt hittem lehet meg maradthat a magzat és fejlődhet tovabb
febr. 11. 13:05
 9/13 anonim ***** válasza:
Te hol laksz pongosan? En ugy tudtam mo-n nincs gyógyszeres abortusz.
febr. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Romaniaban
febr. 13. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!