Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Tapasztalat a Bécsi abortuszkl...

Tapasztalat a Bécsi abortuszklinikáról?

Figyelt kérdés
Abortusz előtt állok, és kaptam időpontot a Bécsi abortuszklinikára,gyogyszeres terhesség megszakitás céljából. Olvastam,hideget/meleget ezért szeretnék valós tapasztalatokat meghallgatni.

márc. 14. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
2 éve sajnos velem is megtörtént a baj. A vőlegényemmel Bécs mellett döntöttünk. Felkerestem egy tolmácsot, ő mindent elmondott. Megérkezésünk után megvizsgáltak, tájékoztattak mindenről. Az egyik tablettát ott helyben kellett bevennem, a többit 48 óra múlva otthon. Maga a folyamat nem volt rosszabb mint egy erős mensi, de sajnos nálam műtét lett a vége. Összességében kellemes csalódás volt a fogadtatás, ítélkezésmentesség.
márc. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem mrlyik klinikán voltál? Nekem jövőhét szerdára van időpontom. Első nap gyogyszer, második nap mütet.

Gynmed-ben beszeltem tolmáccsal

márc. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A gynmedben voltam én is. A műtéthez nem tudok hozzászólni sajnos.
márc. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már ez is jó hír de akkor rendesek voltak? Másik hrlyről nem szolt vissza a tolmács ott 1 napos csak az egész
márc. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon rendesek és segítőkészek voltak. Rendesen be voltam feszülve de nagyon pozitív lett a tapasztalat. Nyugodtan kérdezz majd a tolmács által. Ne izgulj, jó kezekben leszel. Sok erőt kívánok hogy minél hamarabb túllegyél rajta.
márc. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm kedves vagy!
márc. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Túl vagyok a műtéten! Nagyon rendes volt mindenki! Első nap gyógyszert kaptam megnéztek uh-val. Második nap kaptam gyógyszert szintén, rá 1.5 órára már öltöztem fel ruhába. Összesen kb 7 perc volt a műtét, saját lábamon jöttem ki. A tolmács tényleg segítőkész volt!
márc. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!