Voltam nogyogyasznal,most fogok menni a csaladvedelmibe. Abortusz miatt. Vercsoportot hol kell intezni?

Figyelt kérdés
Tudnatok nekem segiteni,hogy elso abortusz,nem szultem meg rendesen. Nogyogyasznal voltam,csaladvedelmihez most fogok menni. Aki volt mar abortuszon tudna segiteni,hogy en amugysem tudom a vercsoportomat,azt hol fogjak csinalni? Abortusz napjan,az nap reggel ha hivatnak elotte lesz vervetel? Vagy kulon idopontot kell kerjek laborvizsgalatra,abortusz elott? Koszonom szepen aki tud segiteni.
ápr. 4. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem a kórházba küldtek vérvételre ebben az esetben, olyanra ami vercsoportot néz, fizetős volt azt hiszem. Az abortusz napján nem volt vérvétel, időre kellett mennem délután, fél helyezték egy tagitot, bent aludtam, nem lehetett már enni, inni és másnap délelőtt volt a műtét.
ápr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A nőgyógyászaton adnak időpontot vérvételre.

Nekem polip miatt volt küretem és vérvételre kb már egy héttel előtte elküldtek.

Kellett ekkor is vércsoport meghatározás.

ápr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem nogyogyaszaton sehova sem kuldott az orvos. Megkaptam a papirt h iranyit a csvszhez,meg egy rakszures,de a vervetelrol egy szot sem szolt. En azt hittem majd a korhazba fogjak csinalni,mutet napjan,vagy elotti napokban. Abban meg tudtok segíteni hogy ilyenkor bent kell aludni a korhazba? Mivel hogy nem szultem,igy valoszinu megszaj tagitast fognak alkalmazni. Nagyon koszonom a valaszotokat❤️
ápr. 4. 20:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
változó, de a leggyakoribb az, hogy nem kell bent aludni se olyannak aki már szült, se olyannak aki nem.Nagyon korán kell aznap reggel bemenni, 7-re, be kell jelentkezni az osztályon, és aztán van egy ellenőrző UH vizsgálat( itt pl tőlem már elfordították a képernyőt és le volt némítva, szerintem ez nagyon figyelmes megoldás) és utana tágító felhelyezés, majd 1-2 órára rá műtét. A műtét 15 perc, az ágyadban ébredsz már, utána pár órát kell feküdni, és estére már otthon is vagy. Vigyél magaddal hálóinget (en direkt vettem egy olcsót, majd ki is dobtam, nem akartam megtartani), vastag betétet, és papucsot, meg valami kis ételt(müzliszelet, kis szendvics ilyesmi) Én a vércsoport meghatározást+labor, ekg magánban csinaltattam, kb 30 ezer forint volt, de pl háziorvos is ki tudja írni asszem, csak én nem akartam még őt is bevonni ebbe.Meg nekem azt mondták hogy a kórház is meg tudja ezeket a vizsgálatokat csinálni, de semmiképp ne halaszd aznapra, az eredménynek kell 2-3 nap hogy meglegyen, úgyhogy még előtte gondoskodni kell róla. Viszont 1 hétnél régebbi labort nem fogadnak el, így tényleg pár nappal előtte érdemes csak megcsinálni. Kitartást!
ápr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Pont aznap tette közzé...

ápr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!