Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Az lenne hogy 8 hetes terhes...

Az lenne hogy 8 hetes terhes vagyok abortuszt szeretnék,21 én van nőgyògyászra időpontom,mennyi időez az egész illetve nem e kések ki ?

Figyelt kérdés

máj. 13. 15:14
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Igen de amit tőle kapok majd papírt azzal már mehetek a csvsz hez igy van ?Valamivel gyorsabb a folyamat ugyhallottam.
máj. 14. 08:10
 12/26 anonim ***** válasza:
20%

10 vagyok. Nálunk nem. A magándokis papír nem jó a csvsz-hez, a magándokik nem is adnak. Irányítanak az sztk-ba, ott adják ezt a papírt.


Mondjuk hál isten én ezt nem jártam végig, barátnőm tapasztalatait tudom

máj. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Ez fura,a magán doki autmondta jo lesz a papír amit adni fog..
máj. 14. 10:50
 14/26 A kérdező kommentje:
Csvsz-nek is mondtam h magándokihoz megyek és erre aztmpndta hogy utána vár engem.Szóval nem említette hogy nem lenne jo a magándokitol kapott lelett..
máj. 14. 10:58
 15/26 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki nem tudna ajánlani Debrecenbe egy Magándokit aki végez abortuszt?
máj. 14. 11:11
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Nogyogyaszati magan klinikat keressel de maganorvost.. egy szakrendelobe nem fog abortuszt vegezni.. a klinika meg zsebbe nyulos lesz
máj. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Nőgyogyászati klinikat aki maganorvosként abortuszt vallal nem talaltam csak bpn..
máj. 14. 15:51
 18/26 anonim ***** válasza:
64%
Semmiféle extra papírt nem ad az sztk azon kívül, amire rá lesz írva, hogy terhes vagy és nem akarod megtartani és tovább irányítottak az csvszhez. Gondolom ilyet a magánorvos is tud nyomtatni. Nem, nekem nem volt abortuszom, mert meggondoltam magam.
máj. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
91%
Magánorvosnál több 100.000 Ft lesz és ugyanúgy kell menned a csvszhez és ott sem fogják 12 hét után elvenni. Sztkban olyan 50.000 körül van most. Ha olyan sok pénzed van, hogy magánorvosnál végeztetnéd, akkor menj Bécsbe.
máj. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Amire kíváncsi voltam az kiderűlt ,azt mondta jo lesz a papír amit kapok a magándokitol a csvsz nek..remélem beleférek még 8 hetes vagyok..
máj. 14. 19:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!