Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhes lettem egy friss...

Terhes lettem egy friss kapcsolatba. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Van már egy iskolás gyermekem előző páromtól. Jelenlegi párommal 7 hónapja vagyunk együtt. Nem élünk együtt, de kb 7ből 5 napot biztosan velünk van. Őszinte leszek nagyon bennem van az hogy nem akarok újra egyedül maradni, de annak sem látom értelmét hogy elvetetjük aztán 1-2 év múlva jöhet a babaprojekt.

Párom azt mondta szeretne összeházasodni és összeköltözni, már keresi is a másodállást mert neki elég rugalmas, laza a jelenlegi munkahelye. Tehát ő szeretné a kicsit, viszont ugye én már egyszer csalódtam és hittem valakinek, ami miatt a bizalmam eléggé a nullán van. Anyagilag nincs gond részemről sem, inkább lelkileg nem akarok mégegy gyermeket az apukája nélkül “összevissza” nevelni, főleg hogy az első gyermekem ráadásul tervezett volt.

Abba most ne menjünk bele kérlek hogy miért nem védekeztünk megfelelően, már megtörtént a “gond”.


febr. 21. 09:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Megtörtént, hát várjátok szeretettel, és azon legyetek, hogy együtt neveljétek fel!
febr. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Megtartanám, ha akartok gyereket akkor pláne, elhagyni meg bármikor elhagyhat gyerek nélkül is, erre nincsen garancia.
febr. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
7 hónap nem olyan friss már, én nagyon örülnék a babának. 😊
febr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Megtartanám. Ha 1-2 év múlva lenne tervezetten, akkor is elhagyhatna utána. Ez mindig benne van a pakliban. Ha garanciát akarsz, akkor ne vállalj gyereket, se most, se később.
febr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
Mivel 1-2 éven belül tervben volt, megtartanám.
febr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%

Én is azt tudom mondani, mint fentebb.

Egy 7 hónapos kapcsolat már nem friss.

Emellett ha 5 év múlva jönne a baba is bármikor otthagyhat, nem az idő határozza ezt meg.


Ha mind a ketten 100%ra akarjátok, időtől függetlenül, akkor nincs kérdés.

febr. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
5%
Nem vállalnék soha 2-t. Semmi garancia, hogy végül nem maradsz egyedül, de akkor már 2 gyerekkel.
febr. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%

Jaj 7 es.Ilyen alapont senki nem vállalna gyereket!😅



Lehet ez bejon kérdező.Ne egy ártatlan êletet ölj már meg azért,mert vagy bejön a kapcsolat,vagy nem.Viseld a következményeket!,🤨

febr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
11%

#8

Leszarom 8.Egyedül neveltem fel teljesen a gyerekemet. Soha többé másik!!!!!

febr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
7 honap nem olyan keves, nekem hamarabbi kapcsolatban lett ( 4. foku endometriozis miatti meddoseg mellett ! ), en egyedul maradtam a babaval, de mivel nekem 0.1 % eselyem volt erre a gyerekre is, es megis lett, nem lett volna tobb lehetosegem gyerekre, igy nekem o a minden.
febr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!