Lehet terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés
Lehet terhes a baratnőm? Mult héten voltunk egy hétvégét pihenni, elég sokszor feküdtünk le, végig óvszerrel, egy alkalommal már este fele amikor az előző menet után eltelt több óra is... 3 nyomasra voltam benne ovszer nelkul, utana huztam fel. Ez volt egy hete, ma kellene legyen mensinek és már érezte tegnap hogy a melle egy nagyon picit erzekeny és sokat jar pisilni, meg a hasa sem teljesen jo, sokszor faj (de ez mindig, mert alapbol is nagyon erzekeny a hasa). Nem lehet terhes mert előváladék itt meg nem volt, nem mentem el sem, de megis parázok amilyen szerencses vagyok. Ha sokat késik tesztet majd kell csinalni, de megis elotte kitennem a kerdest, hatha nyugodtabb leszek.
máj. 20. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:
94%

Mégis honnan tudod hogy nem volt előváladék ebbe nem lehetsz 100%ig biztos. De ha menstruáció előtt 1héttel történt ez akkor valószínűleg már elötte volt ovuja így nem valószínű a terhesség. De viszont előfordulhat hogy nem középidőben volt az ovuja és kitolódott így akár terhesség is előfordulhat. De simán késhet is. Igazából akkor nyugodhatsz csak meg ha megjön neki vagy negatív lesz a teszt. Addig bármi lehet.

És ha nem akartok gyereket egy másodpercre se dugd be neki óvszer nélkül!!

máj. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bizony, az előváladék!
máj. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!