Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Sajnos nem tudjuk bevállalni...

Sajnos nem tudjuk bevállalni a 3. gyerkőcöt. Segítség?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy amikor elmegyek a nőgyógyászhoz ott kell-e szólnom hogy nem tartom meg a babát vagy csak el kell mennem a Családvédelemhez vagy hová. Mennyibe kerül a beavatkozás?

A válaszokat előre is köszönöm.



2012. máj. 30. 11:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy nálatok is így van e, de amikor én orvosnál voltam, és megállapította a terhességet, megkérdezte, hogy szülni szeretnék e, a leleteken is mind szerepel. Mivel én vártam a babát, az ellenkezőjénél nem tudom a teendőket, de a doki szerintem ellenkező esetben tájékoztatott volna, hogy mit-mikor-hová... Ügyintézés menete, stb.
2012. máj. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a dokinak, el fog mondani mindent, mit hol hogyan intézz. Nekem nincs tapasztalatom, barátnőm volt hasonló helyzetben, náluk szintén 3. baba lett volna. Pest megyében történt a dolog.
2012. máj. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
El kell menni nőgyógyászhoz. Ő megállapítja a terhességet, és megmondod neki, hogy nem szeretnéd megtartani. Akkor ő átküld a családvédelmishez. Ott elbeszélgetnek veled, hogy mi az oka, és mondanak kismillió dolgot amellett, hogy megtartsd. Kapsz egy csekket, 26100ft. Van pár nap kötelező várakozási idő, és ha nem gondoltad meg magad,. akkor vissza kell menni a családvédelmishez a befizetett csekkel. Akkor ő papírokkal visszaküld a dokihoz, aki ad neked egy időpontot a műtétre. Ha minden oké, akkor pár óra után haza mehetsz.
2012. máj. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a műtét után pár órával.
2012. máj. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Nekem most volt. Elmész a dokihoz, megállapítja a terhességet szólsz, hogy nem akarod megtartani. Családvédelem az összes papírral, ott elbeszélgetés. Ha gyesen vagy, akkor 14500ft-ot kell fizetned, ha nem akkor 28000et. Ha az önkormányzattól kérsz egyszeri segélyt akkor ezzel a határozattal 9ezret. Befizeted, 3 nap múlva visszamész, aláírod a papírt és kérsz időpontot.
2012. máj. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat.
2012. máj. 31. 05:58
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
Fogadd el kérlek a segítséget, és ne oltsd ki gyermeked életét! Annyian várnak rá, hogy a Te Szép Babádnak megadják a szeretetet és gondoskodást, amit Te most nem tervezel megadni neki.
2012. máj. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%
A baba életébe és a Te lelkiismereti krízisedbe! Tartsd meg kérlek!
2012. máj. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%
A válaszokat már megadták, ezért én csak kérdezek. Mi hiányzik hozzá, ami miatt nem bevállalható a gyerkőc? Ha adott volna ez a feltétel, akkor amúgy vállalnátok? Csak érdekel.
2012. máj. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 lamanda ***** válasza:
31%
Ha megszületik a kisbabád, szeretni fogod és sohasem fogod azt érezni, hogy bárcsak meghalt volna. Gondolom a másik kettőt sem adnád semmiért! Ha örökbe adod megmented az életét és jó eséllyel egy boldog családot teremtesz! Ezzel könnyebb élni, mint a bűntudattal...
2012. jún. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!