Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Sajnos nem tudjuk bevállalni...

Sajnos nem tudjuk bevállalni a 3. gyerkőcöt. Segítség?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy amikor elmegyek a nőgyógyászhoz ott kell-e szólnom hogy nem tartom meg a babát vagy csak el kell mennem a Családvédelemhez vagy hová. Mennyibe kerül a beavatkozás?

A válaszokat előre is köszönöm.



2012. máj. 30. 11:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%
Fejezzétek már be! A terhesség és a szülés veszélyes üzem, ha nem akarja vállalni, akkor nem vállalja. Mi a francért kell agitálni? Van két élő gyermeke, azokat kell felnevelnie. A saját életetekkel foglalkozzatok inkább.
2012. jún. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
34%
Ne haragudj kedves utolsó, de ha valaki ír egy ilyen oldalra, főleg egy ilyen igen komoly témában, igen is vállalja már be, hogy nem fog mindenki a véleményében amellé állni, hogy egy ártatlan életet kioltsanak, még ha ez neked nem is tetszik, mindenki csak a szegény anyuka empátiájával foglalkozik, meg hgy jajjj az a gyerek biztos éhezne, tényleg, jobb neki az, ha esélyt sem adsz az életre, ezért valóban meg kell ölni.
2012. jún. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom, hol tartasz az üggyel, de hátha még nem késő... Én egy hete estem át a műtéten, szintén 3. gyermekkel. Életem legszörnyűbb, feldolgozhatatlan, megbocsáthatatlan döntése. Lelkileg nagyon nagy törést okozott, a babával halt a lelkem egy része is. Most már mindent megtennék, hogy visszaforgassam az időt, de lehetetlen. Kétségbeesésemben most ugyanolyan körülmények közt azonnal babát szeretnék, annak a reményében, hogy ha eléggé szívből jövően kérem a Mindenhatót, akkor ugyanazt a lelkecskét visszaküldi nekünk... Ez már őrület... Anyaként, úgy hogy velünk vannak az édestestvérek talán még feldolgozhatatlanabb. Összetöri az anyai szívet... Gondoljátok át kérlek még egyszer, még sokszor! Ma már semmilyen körülmény nem vehetne rá többet terhességmegszakításra. Ne járj úgy, mint én, hogy örök fájdalom és bűnbánat gyötörjön egész életeden át. Úgy érzem, soha nem tudom ezt megbocsátani magamnak és feldolgozni sem igazán fogom tudni. Én a pici gyermekeim előtt is alig tudom tartani magam, azért el-el törik a mécses és számukra érthetetlen módon potyognak anya könnyei... Ha nem tetted volna meg, nézz utána az abortusz utáni életnek, mert nagyon sok nő gyógyíthatatlan lelki sebet kap. Gondold végig, hogy mit tudnál jobban feldolgozni? a gyermeked visszafordíthatatlan elutasítását, vagy, a 3. gyermekkel járó nehézségeket... Nekem valószínűleg az utóbbi ment volna jobban, csak féltem, kilátástalan voltam... Bárcsak máshogy döntöttem volna!!!
2012. jún. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
39%

Utólag már minden nehézség, gond, indok, semmi ahhoz képest amit megtettünk. Most már úgy érzem, inkább egyedül bevállalnék már 6 gyereket mint ezt megtenni... Többet nem lehet az az ember aki volt. Nem tudok már a gyerekeimre úgy ránézni, hogy ne sajdulna bele a szívem a 3.-ért. Soha többet nem lesz önfeledt örömöm...

Ezentúl milyen hitelességgel mondhatom a gyerekeimnek, hogy ne tapossák el, üssék le a házban a pókot, hogy szent az élet, ha én a saját gyerekemet megöltem??? Engem ez megőrjít... Vajon nem lesz ugyanez ebben az esetben is? Át kell gondolni. Én nem is tudtam elképzelni előtte, hogy milyen lesz utána... Pedig sokat őrlődtem.

2012. jún. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
43%

Létezik örökbeadás, örökbefogadás is a világon.

18 évesen Én is akkora suttyó voltam h az abortusz mellett döntöttem volna (suli, stb miatt), de most itt vagyok 23 évesen.. Szedek fog. gátlót, az esély gyakorlatilag 0 h teherbe essek.. jó vki nem szedhet gyógyszert, de van egy rakat védekezési módszer a világon.. A megszakitásos módszer meg a legnagyobb emberi butaság a világon......... Ha meg most teherbe esnék, akkor megtartanám.. Már azért azóta van annyi gógyim, meg munkám is.. Gondold meg!! ADD INKÁBB AKKOR ÖRÖKBE, MERT LEHET H MÁS CSALÁD ÖRÜLNE NEKI!!!

2012. jún. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!