Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhes lett a barátnőm mit...

Terhes lett a barátnőm mit csináljak?

Figyelt kérdés

16 hónapig jártam egy lánnyal, aztán szakítottunk mert rájöttünk nem igazán illünk össze. Tegnap felkeresett és odaállított hozzám, majd mondta hogy terhes. De hát még csak 15 éves vagyok, és nem akarok egy babát.

Tudom most jönnek azok hogy ha megcsináltad hát vess magadra stb. Teljesen tanácstalan vagyok...



2012. okt. 2. 06:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
3%
Majd a szüleid eltartják ős is és a babát is!
2012. okt. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
45%

Felnősz a feladathoz kisfiam. Egy nőt nem lehet kényszeríteni az abortuszra, ha akarja, meg fogja tartani. És ne is próbáld kényszeríteni, mert egy élet növekszik benne, aminél csodálatosabb nincs is a világon. Te pedig szégyellheted magad, amiért most itt állsz hülyén, tanácstalanul. Mivel kiskorú vagy, a szüleid lesznek a gyermek törvényes képviselői is, amíg házasságkötéssel (16 éves korban) vagy 18 év betöltésével meg nem szerzed a nagykorúságot. Ezek után az abszolút minimum az, hogy mindent megteszel, amit csak tudsz, hogy minél előbb hasznos tagja legyél a társadalomnak és beállj a családFENNTARTÓK sorába.


(KAMU kérdés??!)

2012. okt. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
Ha a lány is veled egy idős, akkor vetessétek el! Gondolom nem akartok ennyi idősen családot alapítani. (amennyiben nem kamu a kérdés)
2012. okt. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
70%
Amiért gyanús, hogy kamu a kérdés: egy 15 éves fiú (főleg a mostaniak közül) aki elég hülye kis kandúr ahhoz, hogy teherbe ejtsen egy lányt, nem ír ilyen viszonylag jó helyesírással, és nem használ olyan kifejezéseket, hogy "baba" (ez kifejezetten női szóhasználat, férfiak inkább azt mondják "gyerek") vagy "tanácstalan vagyok" (helyette inkább "nem tudom, h mit csináljak").
2012. okt. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
73%
Elsösorban a szülökel kell beszélnetek,mert sajnos,hogy ilyen fiatal vagy, feltételezem a lány is .Igy öket terheli a felelöség.15 évesen azért nektek is illene tudni azt,hogy védekezünk.Erre szokták mondani a F..... fel áll az ész meg áll. Valoszinüleg abortusz lesz a vége.
2012. okt. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A kérdés nem kamu!!! Halál komoly és nagyon meg vagyok ijedve. A Lány 16 éves. De még fiatal vagyok ahhoz hogy megtartsuk... Mondtam a lánynak hogy abortusz lenne a legjobb, de ő kicsit ellenezte, de azt mondta átgondolja. Én szeretem a lányt, nem arról van szó, dehát ehhez még nagyon fiatalok vagyunk és nem állunk készen rá!
2012. okt. 2. 07:19
 7/21 anonim ***** válasza:
31%
Egy 16 éves csaj lefeküdt egy 15 évessel? A lányok (pláne ilyen fiatalon) az idősebb pasikat keresik. 8.-os voltál mikor összejöttetek, ő meg 9.-es. Nem hiszem hogy egy 9.-es csaj járna egy 8.-ossal.
2012. okt. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
61%
Ezt a kérdést minden valószínűség szerint a lány szülei fogják eldönteni, és abortusz lesz a vége. Vagy nem is terhes, csak szívat téged.
2012. okt. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
73%
Ha nem álltok készen rá akkor védekezni kellett volna. Ha a lány akarja akkor úgyis megtartja, nincs beleszólásod max csak kevés. Kezd szoktatni magad a gondolathoz, hogy apa leszel, aztán megvan az esélye, hogy mégse...
2012. okt. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
37%

Mit csinálj? Vegyél pelenkát, kiságyat, babakocsit, stb. Mostantól max nem bulira és játékokra költöd a zsebpénzed, hanem a gyerekre. Ugye mennyivel olcsóbb lett volna egy óvszer?

Támogasd a bnőd, akármi is lesz a döntése. Bár valószínű h a szülők fognak dönteni a korotok miatt.

2012. okt. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!