Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elválnátok ha a házastársatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok ha a házastársatok ugy akarna élni tovább hogy ne legyen szex? Amugy jól megvagyunk. Szerinte szex nélkül is boldogan élhetnénk. Terhes. Csak addig kellett neki a sex mig baba lett

Figyelt kérdés
bevalotta most már soha többet akar szexelni. mi tévő legyek? más nök is ezt csinálják?
2010. dec. 13. 11:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
93%
Dehogy csinálják ezt.Én Nő vagyok, 10 éve férjnél, nekünk is van gyerek, de a szex mindennapos.Nem azt mondom, hogy rólunk kell példát venni, de az nem normális, amit a feleséged akar.
2010. dec. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
90%

ha még terhes akkor csak a hormonok miatt mondja ezt.nyugi ha meglesz a baba megint más fog mondani.türelem rózsát(szexet)terem.

21/N

2010. dec. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
87%
A szex nagyon fontos alapja egy kapcsolatnak. Mindenkinél be lehet sorolni valamilyen helyre. Nem mindenkinél az első, de nagyon is lényeges. A kölcsönös örömszerzés. Én valahol egy átvágásnak is érezném, hogy megkapta amit akart (gyerek) és akkor ő már nem akar szexelni. Ilyet nem is hallottam még. Valami nagyon nem stimm. Mielőtt terhes lett milyen gyakran csináltátok?
2010. dec. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
95%
Nem lehet hogy csak gyereket akart,arra meg csak a spermád kellett...
2010. dec. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
95%

11:16-os vagyok

Azért megkérdezhetnéd, hogy miért nem akar szexelni tovább? Mert nem jó veled, vagy mert frigid, vagy a nőekt szereti, de gyereket akart? Sok lehetőség van.

2010. dec. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
65%

En a helyedben ezt igy nem fogadnam el, de ha mar ennyit elarult, akkor derisd ki azt is, hogy mi a folytatasa ennek, s hogy kepzeli ezt.

Ez igy nem termeszetes, mivel a hazassagban pontosan a szex lesz a legerosebb osszekoto kapocs, mivel a szeretetbol indul el. Ezt sokan nem merik bevallani, de igy van.

De igy nem fogsz boldog lenni a hazassagodban.

2010. dec. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
91%

Hidd el, hogy ezt csak az állapota mondatja vele. Én a terhesség elején gondolni sem bírtam a szexre. Sokan vannak így, szinte minden ismerősöm. Vagy másik példa, nézz be itt a terhesség témakörbe és keress hasonló kérdéseket, rengeteg van! "Nem kívánom a szexet, mit tegyek?" Majdnem minden nő átesik ezen.

Ha szereted őt, légy türelemmel, már csak azért is, mert a növekvő kis élet, a ti közös gyümölcsötök többet érdemel, mint egy félreértésen alapuló szakítás!


25N 33 hetes kismama

2010. dec. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
100%

A terhes nő a megbolondult hormonjai miatt teljesen mást mond, tesz, érez, mint nem terhesen. Nem véletlenül mondják, hogy MÁSállapotban van. Még ha úgy is érzed, hogy kedves asszonykádat kicserélték valaki másra, ilyenkor nem szabad válni! Ha meglesz a baba, sokmindenről (megint) másként fog vélekedni.

A nők egy része terhesen egyáltalán nem kívánja a szexet, nagy valószínűséggel ezért mondta, amit mondott.

Kitartást, és sok boldogságot kívánok nektek!

2010. dec. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 A kérdező kommentje:
házasság elején naponta csináltuk. aztan kitalálta hogy peteéréskor akarja sürün amugy meg nem mert fáj a melle meg szur a hasa és álmos. Azt mondja neki nem fontos sose volt az a szex és szerinte én vagyok a perverz. Pedig nem kényszeritem orális szexre csak hogy kézzel csinálja legalább. Erre az egyre hajlandó.
2010. dec. 13. 11:25
 10/81 anonim ***** válasza:
90%
Tarts ki,hidd el nem marad igy!Kicsit meg van zakkanva a hormonoktól!Különben lehet ogy pár hónap mulva még változik,nem tudom most hányadik ónapban van,de én kb. az 5ik után ugy kezdtem kivánni a szexet hogy az nem is igaz.
2010. dec. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!