Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ugye milyen szép? Én most úgy...

Ugye milyen szép? Én most úgy sírok :, (

Figyelt kérdés
Most született babám akit én is el akartam vetetni:( Olyan rossz.
2013. máj. 27. 22:42
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
"Anya , figyelj ide. Azt mondják ott fent, hogy nem fogok megszületni. Ugye nincs igazuk, mert miért lennék itt ha nem kellene itt lennem. Anya, ugye azt akarod, hogy veled legyek a karjaidban? Hiszen érzem, hogy dobog a szíved, szóval tudsz szeretni. Mond el kérlek nekik, hogy akarsz engem. Tudod olyan a kezem mint a tiéd, és szeretnék rád mosolyogni.Tudom, hogy pici vagyok,de Anya azthiszem én is leszek majd olyan erős és nagy, mint te. Nem kell nekem semmi ajándék, csak azt akarom ,hogy szeress. Anya, már kopognak, ugye nem értem jönnek? Olyan jó meleg itt bent, nem félek semmitől. Figyelj csak, vannak testvéreim? Apa örülni fog nekem? Anya, miért nem szólsz és miért nem simogatsz? Azt igérték nekem, hogy minden szép lesz, majd felnövök és nekem is lesznek gyerekeim. Anya én élni akarok. Egyre jobban érzem a szivemet dobogni és a kezeimet. Anya, azt mondják nem akarsz engem. Hallom a hangokat ahogy arról beszélnek, mindjárt vége. Anya nélkülem leszel csak boldog ? Miért nem kellek neked ? Anya, te biztosan jobban tudod, mint én ..De Anya majd akkor fentről figyellek és vigyázok majd rád, ha te tényleg ettől leszel boldog. Csak mond el mi lett volna a nevem, eljöttél volna velem az oviba ? Megpusziltál volna ha elesem, velem maradtál volna ha beteg lettem volna ? Veszekedtünk volna,mert rosszul viselkedtem volna? Kaptam volna tortát a szülinapomra, szeretted volna az unokáidat is ? Anya nem haragszom rád,mert biztos tudod miért döntöttél így. "
2013. máj. 27. 22:42
 2/32 anonim ***** válasza:
62%

Szánalmas ez az érzelmi zsarolás részedről.

Azt hiszed, mindenkit le kell beszélned az abortuszról, mert szerinted így a helyes?

Vannak élethelyzetek amikor ez a jobb választás.

Ne ítélj másokat és ne akard mások döntését felülbírálni úgy, hogy nem ismered az útjukat, ami eme döntéshez vezetett!


Abortuszellenes vagyok, csak azért szóltam mégis hozzá a témához, mert a te nyomulásod már túl sok.

Kb. a jehova tanúkhoz hasonlatos.

2013. máj. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
39%
Teljesen egyetértek az első válaszolóval
2013. máj. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Senkit nem akarok lebeszélni róla. Csak lelkiismeretfurdalásom van és kínomban nem tudok mit csinálni.
2013. máj. 27. 22:47
 5/32 anonim ***** válasza:
82%
Mi sokat vártunk a babánkra, és nekem elment az első babám. Nagyon tudok sírni az ilyen írásokon, és nem találom szépnek őket, csak mindig eszembe jut az első babám, hogy mekkora lenne, milyen lenne, akit nagyon akartunk, de sajnos nem született meg. Valamilyen szinten ezek nagyon gonosz írások. :(
2013. máj. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
57%

Hozzaszolok. Az miert lenne jo a kerdezonek ha valaki ennek a kiirasnak a hatasara nem menne el az abortuszra????


Csak en nem vagom??? O_o

2013. máj. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
61%

Kövezzetek meg! De engem meghat. Oké, fogjuk rá, hogy csak a hormonok, de valahogy mostanság mióta babát várok, meg tud hatni az ilyesmi. Nálunk szóba se jött, hogy elvetessük, de ilyenkor a szívem elszorul, hogy milyen kis védtelen, és mennyire ránk van szorulva. Talán kezd előjönni az "anyatigris", mert ilyenkor az is előtör belőlem, hogy milyen cifra dolgokat tudnék tenni azzal, aki bántaná a babánkat.

No, ez csak egy kis gondolatszösszenet, de én így érzek az idézettel kapcsolatosan.

2013. máj. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
45%

5-ös vagyok.

Kérdező, ne legyen lelkiismeretfurdalásod, nem vetetted el!

2013. máj. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem, ebben a témakörben te írtad ki az utolsó 3-4 kérdést.Ha ennyire lelkes vagy menj inkább családvédelmibe dolgozni,ott kampányolhatsz és még pénzt is kapsz érte.Egy rossz mozzanata van annak a munkának,köteles lennél megadni az engedélyt.Tényleg jehovás kategória ez már.
2013. máj. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ez az első ilyen jellegű kérdésem. Most fogtam fel igazán, hogy mit is akartam tenni. Illetve nem akartam, hanem muszály lett volna. jajj kissé depis lettem és neharagudjatok rám kérlek de ez most olyan szar:(
2013. máj. 28. 09:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!