Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél hónapja szakítottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél hónapja szakítottam a barátommal. Azóta nagyon fura vagyok. Ha egy picit ideges leszek v. mi miatt, ha szép szomoru számot hallok, és este amikor lefekszek aludni sírok. Mivel tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Foglald le magad,találj ki valami hobbit magadnak.Nyár van menj el dolgozni,strand,barátnők,ne legyél sokat egyedül,és a lényeg.Ne engedd hogy rá gondolj, idővel ha tényleg komolyan lefoglalod magad,észrevezed hogy úgy fogsz tudni gondolni rá hogy nem fáj,és egyáltalán nem érzed rosszul magad.
2010. jún. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm...:)
2010. jún. 24. 18:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is voltam már így. Egy hónapig szomorkodtam, próbáltam lefoglalni magam, barátok, bulik, de semmi nem segített. Jó volt, de nem az igazi. Újra és újra előjöttek az emlékek. Végül összejöttem egy sráccal, aki komolyan gondolta (ő is épp ebben a cipőben járt) és vele sikerült elfelednem. Most is együtt vagyunk, 3 hónapja és már Őt szeretem :)

Én azt tudom ajánlani, hogy pasizz. Az elején csak arra fogsz gondolni, hogy egyik sem olyan, mint ő volt, de ez idővel elmúlik. A legfontosabb az akarat, hogy akarj is felejteni, és így menni fog. Sok sikert! Pápuszi! :)

2010. jún. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi ...

"pápuszi"

xdxdxd

2010. jún. 24. 19:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Emberfüggő, hogy kinek mennyi időbe telik elfelejteni a másikat. Nekem speciel 3-4 hónapot vett igénybe, hogy úgy tudjak rá visszagondolni, hogy nem fáj. Addig viszont minden lehetséges alkalmat megragadtam arra, hogy ne üljek itthon... ilyen esetben annál rosszabb nincs is. Ha egyedül vagy, akkor előjönnek a régi emlékek. Akármire ránézel eszedbe jut valami apróság, amit kötni lehet a másik személyhez.
2010. jún. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

mi július 30.én szakítottunk, azóta én sem érzem magam valami tökéletesen.. ha hetente nem sírok, egyszer csak felgyülemlik, és éjszakákat tudok átsírni.. de nem értem őt,egész nap mosolyog, meg engem néz, miért nem lép?

tudom milyen érzés.. :(

sajnos ezen, természetesen ha igazán szeretted/szereted, akkor nehéz elfelejteni!! :)

2012. nov. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!