Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Megtartanád úgy a második...

Megtartanád úgy a második babát, ha most kezdél el újra dolgozni, és az első gyermeked bölcsis?

Figyelt kérdés
Csak gyest és csp-t kapnál, összesen 180ezres bevételetek lenne, kertes házban, hitellel ?
2013. máj. 28. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem!
2013. máj. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Igen.
2013. máj. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Az anyagiak miatt tuti nem vetetném el!Mondjuk amúgy sem,de az anyagiak még változhatnak!

Mikor teherbe estem 2.babánkkal férjemnek munkája sem volt...eszünk be sem jutott elvetetni,és hála Istennek talált munkát, elvagyunk belőle és már fél éves a pici.


Persze ez a te döntésed, és itt sokan fognak sokfélét írni,de ha tudod szoptatni a picit,akkor azért babakorban nem jár annyi extra kiadással a 2.Mire nagyobb lesz,addigra meg lehet pozitívan változik az anyagi életetek!

2013. máj. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Én megtartanám.A szeretet sokkal fontosabb,mint a pénz és arra is gondolni kell,hogy lehet utána már nem lehet gyermeked...persze ha esetlegesen akartál volna még.Ahol egy gyermeknek jut,ott kettõnek is.
2013. máj. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a válaszát.

a kérdés csak elméleti síkon fogalmazódott meg bennem, szerencsére nem kell ilyesmiben döntenem, és teszek is érte. na de lehetnek balesetek.


várok még válaszokat !

2013. máj. 28. 15:28
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Természetesen az anyagiak miatt nem oltanám ki a gyerekem életét! És nem is tettem.
2013. máj. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Igen. És mindent megtennék, hogy a szükséges anyagiakat előteremtsem. Ahogy a férjem is azon lenne.
2013. máj. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

Igen.


Ha már így alakult, nem tudnám elvetetni, mert abba belebolondulnék :-(. Addig dolgoznék, amíg terhesen bírnék és a lehető legjobban összehúznám a nadrágszíjat.

2013. máj. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

Mi megtartottuk. Vissza akartam menni dolgozni, mire behívtak az első interjúra terhes lettem, 19hónap lett a kicsik között. 120a bevételünk, igaz hitelünk nincs.

Angyali ördögfióka a kislányunk.

Ha a hármaska jönne, őt se vetetném el. Bár igencsak meglepődnénk, ha teherbe esnék, teszünk, hogy ne legyen ilyen döntés, de te is írtad baleset lehet(csúnya dolog, de a kislányunk is "baleset", de egy szuper dolog).

2013. máj. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm, minden válasz hasznos volt számomra ! :)
2013. máj. 29. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!