Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lány vagy fiú a...

Szerintetek lány vagy fiú a babám? Az első kép 12 a második 16 a harmadik 18 hetes kép. Most vagyok 24+0 hetes, sajna nemtudni még a nemét de mindenki szerint nunis. Szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]

messaging_attachment_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


[link]

messaging_attachment_2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


[link]

messaging_attachment_3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


2013. máj. 27. 18:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egyik kép sem látható.
2013. máj. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

bocsi :) és igy?


[link]


[link]


[link]

2013. máj. 27. 18:19
 3/15 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdeztél rá a dokitól? Magától úgy sem mondja, mert lehet azt gondolja, hogy meglepetést vársz. Én a 12. heti uh megkérdeztem a nemét.
2013. máj. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Szia! Hát nem a legjobb uh-s képek. De az utolsó képen mintha kislány lenne. Menjetek el 4D-re, hogyha tehetitek, ott tutira megmondják a nemét ha úgy fekszik. Nekem már a 16-dik héten megmondták, bár nem úgy feküdt, de addig piszkálta a doki, még be nem tudott látni a lába közé.

Boldog babavárást!

2013. máj. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

tuti hogy kislány,semmi se lóg ki a lába között.

én már csak tudom van egy kislányom és egy kisfiam is,

ezen nincs kuki :)

2013. máj. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
megkérdeztem minden uh-n... azt mondta a doki ne legyek rá kiváncsi :// probálta másik dokihoz menni, ő meg elzavart hogy nem lehet a 20-ik héten uh mert árt a babának. pedig nem árt max zavarja... ( nálunk ugy vannak csak az uh-k h 12, 16, 18, 32, 36,38, 40)
2013. máj. 27. 22:21
 7/15 anonim ***** válasza:

de miért nem mész el akkor 4D babamozira?

ott megfogják neked mondani.hiszen ez kifejezetten arra van hogy a családod szórakoztassák,és egy élmény is egyben.

nem drága,lehet már olcsón is kijönni belőle.

én Debreceni vagyok és itt,a babamozi a legolcsóbb 3000 ft,kb fél óra felváltva 2D és 4D ben mutatja a babát,nekünk nagyon jó volt 2 szer voltunk,egyszer a 16 héten itt tudtuk meg hogy kisfiú lesz,máskor meg a 27 héten.

a fotót 500 ftért kaptuk.,a másikat meg ajándékba

szóval nem egy nagy összeg.

próbáld meg,de én szerintem ő kislány

2013. máj. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
sajnos nálunk ott Kezdődik a 4D hogy 12.000 ft + 2000 a benzin....és ez a legolcsóbb...inkább várok még 8 hetet a 32-es uh-ig, ès abbol a 14 ezerből veszek pár dolgot a kicsinek...
2013. máj. 28. 13:27
 9/15 anonim ***** válasza:

na igen..de én akkor is azt mondom kislány.

nincs ott semmilyen kukiforma :)


de végül is mindegy.egészséges legyen.

2013. máj. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
legyen igazatok :) az első pillanattól kezdve lányt szeretnék és lányt is érzek.ha lehet hinni a lányos várandos jeleknek akkor lány :) hasforma, pattanások, édes mánia...stb.. uh képek alapján is lányt mondanak de azt hittem azért mondják mert tudják hogy lányt szeretnék.ezért kérdeztem meg itt is :) egyépként igen, fő az egészség :)
2013. máj. 28. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!