Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Elmehetek Ausztriába 15 hetes...

Elmehetek Ausztriába 15 hetes terhességet elvetetni? Vagy csak at ottaniakra hivatkozik h 16 hetesig lehet elvetetni?

Figyelt kérdés
és megkell szülnöm vagy elveszik?
2013. jún. 18. 18:28
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
93%
15 hetesen jöttél rá, hogy még se kell a baba? Egyébként nem hinném, de javítsatok ki, ha nincs igazam.
2013. jún. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
83%

huh, azért egy 15 hetes babát elvetetni... nem tudtad, h terhes vagy vagy miért vártál eddig?


nem, mert nem ott élsz, nem ott dolgozol, nem onnan kapod a fizetésedet, ebből adódóan nem ott fizeted a tb-t.maximum magánúton, bár én erről nem vagyok meggyőzödve, h ott a 16. hétig lehetne... de se megerúsíteni se ccáfolni nem tudom, mindenesetre nekem kicsit soknak tűnik...

2013. jún. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
38%

hát okos vagy no komment,de azt remélem tudod milyen egy 15.hetes BABA...

Válasz:Nem,magán úton meg egy hét nem lenne elég,de szerintem ott is 12 hét a határ

2013. jún. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
35%
2013. jún. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
23%
Egyik ismerősöm(bár szívesen letagadnám,hogy ismerem),épp a napokban próbálkozott kint,de szerencsére hazaküldték.Én addig nem is tudtam,hogy az osztrákok ennyire barbárok,hogy 15-16 hetes kis embereket kivégeznek.
2013. jún. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
62%
ezt nem is értem egyébként, hogy hogyan gondolják. eü ellátás ott jár, ahol tb-t és adót fizetsz. az uniós tagság meg arra jó, h ott dolgozhass. ne keverjük a kettőt. a kérdést és a kérdező hozzáállását meg nem minősíteném.
2013. jún. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
43%

Hát, javítsatok ki, ha tévedek, de mivel magyar állampolgár vagy, vonatkoznak rád a magyar jogszabályok, törvények. Így ha már elmúltál 18 éves, akkor a 12. hétig vetetheted el a babát, tökmindegy, hogy hol, ha annyi pénzed van, magánban megcsinálják osztrákoknál. Nem tudom, hogy ott 16 hét-e a határ, de még ha igen is, és megcsinálnák, mindenféle adminisztráció kéne, ami ott sem fér bele 1 hétbe valószínűleg. Szóval ne haragudj, de volt néhány heted eldönteni, hogy mi legyen.

Szüld meg, és hagyd ott a kórházban, hogy örökbeadható legyen a pici.

2013. jún. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
56%

Kérdező pl. itt tudsz tájékozódni az osztrák helyzetről:

[link]


Van telefonszám, meg mailcím is.... egyébként kicsit ellentmondásos, mert a magyar szöveg 3 hónapot ír, a német szöveg meg 16 hetet...

2013. jún. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
18%
Elképesztően felelőtlen vagy. Fel nem tudom fogni, hogy teheted ezt. A világ végére is elutaznál, ha ott a 40. hétig is elvennék? Miért nem irgalmazol meg neki? Örökbe is adhatnád.
2013. jún. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
24%
Gondolom most derült ki hogy terhes vagy és halálra vagy rémülve. Talán alig hogy betöltötted a 18-at vagy még azt se. Az apa persze hallani se akar gyerekről, a szüleid meg teljesen kiakadtak. Se házad se munkád semmid sincs. Ha ez mind igaz, sőt még ha megis erőszakoltak még az se indok arra hogy egy ekkora kis ember életét elved. Arra nincs semmi mentség. Tudod mekkora egy ilyen idős baba. Akkora mint egy narancs és már hallja a hangokat is. Egy igazi élet egy kis ember nem egy tárgy amit vissza lehet adni. Gondolkozz egy kicsit. Add örökbe!
2013. jún. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!