Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki koran tudta meg a terhesse...

Aki koran tudta meg a terhesseget, az hogyan birta ki a 12-15. hetig?

Figyelt kérdés

Masodik terhessegemrol van szo. 4 hetesen tudtam meg, most vagyok a 6.hetben. Szoval meg igy is kicsi.

Tudom, hoy nem szabad a rosszra gondolni, de megis eszembe jut, hogy mennyi ido van meg hatra a kritikus idoszakbol, stb..

Szeretnem elterelni a figyelmem, de nem tudom 100%-ban.


Ti mit tesztek?


2013. jún. 16. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb kimama ilyenkor tudja meg. Mivel ekkor marad ki a vérzés. 100%-osan senki sem tudja elterelni a figyelmét de ez természetes. Az elsőt mikor tudtad meg?

Akik tudatosan tervezik a teherbeesését azok figyleik a ciklust és van hogy még elöbb meg tudják már mivel a nem várt menstruáció elött már aká lehet pozitív a teszt. Ilynekor még nincs is meg a betöltött 4. hét.

2013. jún. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én korán tudtam mind a háromnál első kettőnél nem izgultam, de a második babár elveszítettem,így a harmadiknál már aggódtam,nem tudtam semmivel elterelni a figyelmemet, de miután voltam a dokinál kicsit megnyugodtam,de a 12ik hétig bennem volt a félsz!
2013. jún. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem volt könnyű, de a párom biztatott, mindenben mellettem állt és az orvosom is gyakran hívott vissza, mindig csinált ultrahangot, így nyomon tudtuk követni a pici növekedését. Nem mondom, hogy 100%-ig nyugodt voltam, de az nagyban segített, hogy 1-2 hetente jártam vissza és láttam a picit.

Hasznos tanácsot nem tudok adni, csak annyit mondhatok, hogy próbálj lazítani, és élvezd ki az első heteket.

2013. jún. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Inkabb hallgass zenet, fejts rejtvenyt, olvass, irj babanaplot stb.


Minek foglalkozol olyan dologgal, ami nagy valoszinuseggel nem is kovetkezik be?

2013. jún. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáltam csak pozitívan gondolkodni,nem sok mindent tehettem.. Egyszer majdnem szívrohamot kaptam,mert meló után este tusoláshoz készülődtem és olyan görcs állt a hasamba,hogy le kellett ülnöm,iszonyatosan fájt tényleg,nem bírtam kiegyenesedni,ekkor kb.11 hetes voltam. Majdnem elkönyveltem magamban,hogy kész,vége,ennyi volt a boldogságom,tuti elvetéltem... De nem! :) még egyszer volt egy ilyen nagy görcsöm,úgy 16 hetesen,akkor kórházba is mentem,mert nem tudtam megnyugodni. Minden rendben volt,de eltiltottak a szextől. Most itt alszik mellettem a 8 hónaposom :) ezen valahogy túl kell lendülni,rossz akármikor történhet,nem csak a 12.hét előtt,de nem fog!!! Így kell hozzáállni :) boldog stresszmentes babavárást!
2013. jún. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!