Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Lehet ebből gondja? (Bővebben...

Lehet ebből gondja? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A húgomról lenne szó. Most 15 éves, és most lesz a harmadik abortusza. 13 volt az elsőnél, 14 a másodiknál. Lehet ebből már maradandó baja?

Egyébként meg, nem büntetik meg azt a srácot, aki egy 14 év alatti lányt felcsinált? Mert semmilyen rendőrségi ügy nem indult akkor.


2013. jún. 20. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Jézusmáriám....a döbbenettől nem jutok szóhoz...anyuka hol van? Őt büntetném elsősorban.
2013. jún. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Maradandó baja? Mire gondolsz? Maximum nem lehet többet gyereke. Lehet jobban járna egy kis orvosi hibával. amúgy, de. Biztosan indult eljárás, csak ha a fiú is nagyon fiatal, nem büntethető.
2013. jún. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Húgom nevelőotthonban van, mert az abortuszokon kívül volt még pár olyan dolog, amit csinált. Én mondtam neki, hogy nem papolok neki, úgy cs*szi el az életét, ahogy akarja. Mert őt aztán nem érdekli. 2 hete még nyavalygott a szintén 15 éves pasijának, hogy csináljanak babát, jövőhéten már meglesz az ab-ja.
2013. jún. 20. 19:24
 4/7 anonim ***** válasza:

A pasi elmúlott 14 mikor felcsinálta a lánygyereket?

(bocsi, de felment a pumpám. Nem vagyok abortuszellenes, de a balf@szságnak is van határa)

Ha nem múlott el akkor lehet rendőrségre sattyogni és kiskorú megrontásáért feljelenteni. Vagy csak ezzel befenyíteni.

2013. jún. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, hol voltak a szüleid mikor a hugod terhes lett 13 majd 14 évesen? Vagy mikor bajba került, és nevelő otthonba vitték? A húgod még gyerek és figyelemre törödésre vágyik. Hiába is tagadja de így van. Most nem arra van szüksége hogy hátat fordítsatok neki és cserbe hagyjátok, hanem arra hogy érezze szeretitek és támogassátok. Hogy megbocsájtatok neki és mindig vele lesztek bármi is történik. Mert a család erről szól. Nem csak addig tart amíg minden rendben van, hanem akkor is ha nagy a baj.Kell hogy mindig legyen valaki akire számítani lehet. S igen sajnos lehet következménye a három abortusznak. De annak súlyossabb ha lemondok róla és nem törödtők vele.
2013. jún. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 vivien94 válasza:
az elő fordulhat hogy nem lehet gyereke többet de ez rémes hogy lehet ilyen gyenge fel fogása egy másik élettel játszani ez rémes lehet csak figyelemfelkeltésnek szánja de akkor elég rosszul csinálja nekem lenne a lányom én egy életre szobaokságra ítélném és én meg mondanám neki ha ara nagy volt hogy fel csináltassa magát akkor szülje meg és én fel nevelném az unokámat és mielőtt le ordítanátok én is tini anya vagyok 16évesen fogant meg a fiam most vagyok 19 és szépen nevelem a párommal soha nem fordult meg a fejembe az abortusz én képes voltam vállalni a felelőseget mert ő nem kérte hogy foganjon meg
2013. jún. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De lehet ám!

Egy csaj most vetélt el harmadszor az utcánkban. Mindhárom tervezett gyerek volt.

Fiatal korában összehozott 5 abortuszt.

Ő mesélte, hogy a méjszája nem tud bezáródni rendesen, egy csomó fertőzést elkap, a babók meg elmennek.

2013. jún. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!