Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Vetélés után mikor kell meg...

Vetélés után mikor kell meg jönnie?

Figyelt kérdés
2013. jún. 23. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rosszul tudom, de mintha úgy hallottam volna egy ismerőstől, akinek volt vetélése, hogy ilyenkor maga a vetélés a ciklus kezdete, távozik az embrió/magzat, majd újraindul a ciklus (vastagodik a nyálkahártya, érik a petesejt, ovulálsz, stb.), és elvileg 28 nap múlva jön meg. (Vagy attól függ, hány napos a női ciklusod.)
2013. jún. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megerősítem az első válaszolót, nekem is így volt, újraindult a ciklus magától és pont 28 napra jött meg a vetélés után. Még ovulációt is éreztem a 14. napon.
2013. jún. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is jövök erősíteni az eddigi válaszolókat. Múlt hónapban volt vetélésem. A szervezetem menstruációnak "fogta fel". Rá 32 nap múlva (ahogy nekem szokott), megjött rendesen peteéréssel együtt :) Úgyhogy a mostani hónap számomra rendkívül reményteli.

Kívánom, hogy mielőbb Te is babás legyél újra!!!!!

2013. jún. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem jöt meg. akkor lehetek újra terhes?
2013. jún. 24. 16:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha próbálkoztatok azóta, akkor lehetsz. Mióta késik?
2013. jún. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2hete.
2013. jún. 24. 21:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Természetesen lehetsz terhes, sőt. Ha rendszeresek a ciklusaid, akkor elég valószínű. Aztán az is lehet, hogy a szervezeted reagálja le rosszul a vetélést, bár nem hiszem. Szerintem tesztelj mielőbb, már csak az esetleges újbóli kockázatok kikerülése érdekében is.
2013. jún. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
1hete csináltam tesztet. negatív lett. de a terhesség jeleit észlelem. jobb oldalt alul kemény a hasam. hányingerem van minden reggel. vizeletemet se tudom sokáig vissza tartani. És néha reggel olyan éhes vagyok mint ha 5napja nem ettem volna.
2013. jún. 25. 07:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha egy hete negatív volt a teszt, de már két hete késik, akkor szerintem nem baba van a dologban. A tesztnek már ki kéne mutatnia elvileg a menstruáció kimaradásának napján is akár, de egy héttel később már mindenképpen. Szerintem kérdezd meg a dokidat, lehet, hogy tényleg csak nem állt be rendesen a ciklusod a vetélés után.

Vagy ha úgy érzed, terhes tüneteid vannak, akkor tesztelgess még, hátha... :)

2013. jún. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
szerintem terhes vagyok. veszek még tesztet. A barátom szerint túl reagálom. De az előzőnél is igazam volt :)
2013. jún. 25. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!