Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » A vetéléshez mindkét szülő...

A vetéléshez mindkét szülő aláírása kell?

Figyelt kérdés
A vetéléshez nem elég EGY felnőtt ,a törvényes képviselő aláírása,ha még nem vagyok felnőtt ??? És hogy működik ez egyáltalán ,utána mennyi ideig van kórházban az ember ???

2013. jún. 23. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
az abortuszra gondolsz?hány éves vagy?
2013. jún. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen,az abortuszra.. Az mindegy.. :)
2013. jún. 23. 21:26
 3/12 anonim ***** válasza:
akkor gondolom még gyerek vagy.15 max 16?amúgy kiírhatod mert senki nem fogja tudni hogy te ki vagy attól hogy kiírod hogy hány éves vagy.de szerintem 1 szülő aláírása is elég
2013. jún. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

De elég. Reggel bemész és délután hazamész.

És jolenne ha tisztában lennél a fogalmakkal.

2013. jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
16..Es nemtudod hogy meddig tartják korházban az embert ??
2013. jún. 23. 21:30
 6/12 A kérdező kommentje:
Elnézést,teljesen osszezavarodtam.. az abortuszra gondolok .És ez biztos? Reggel be,délután ki?
2013. jún. 23. 21:31
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha nincs semmi komplikáció akkor csak egy nap. Nekem missed ab-om volt (elhalt terhesség), de ugyanaz az eljárás. Sajnos én nem voltam túl szerencsés, mert első nap nem tudták felrakni a méhszájtágítót, egész nap kínoztak vele, másnap sikerült, akkor megcsinálták a műtétet, viszont utána meg annyira véreztem, hogy azért nem engedtek haza, csak következő reggel. Így az 1 napos beavatkozás nekem 3 napos volt. :(


Remélem legközelebb sokkal-sokkal óvatosabb leszel!!!!!

2013. jún. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
úgy tudom,hogy elözö êjszaka be kell menni,a méhszàjtágítás miatt. elég egy szülõ
2013. jún. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Te még nem szültél, ezért inkább 2 nap lesz.
2013. jún. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2 nap lesz. Este felrakják a tágítót, és reggel műtenek, délután hazamehetsz, ha minden rendben. Így szokott lenni.
2013. jún. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!