Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz után mennyivel ürül...

Abortusz után mennyivel ürül ki a hCG hormon?

Figyelt kérdés

Ma egy hete volt megszakításom.Mivel a terhességi tüneteim nem csökkentek-sőt van amelyik utána jelentkezett-csináltam egy tesztet és pozitív lett.

Még a teszt előtt kérdeztem a dokit és azt mondta előfordulhat ,hogy nem sikerült a műtét.


2013. júl. 4. 07:44
 1/2 anonim ***** válasza:
akár 2-3 hét. ugyis vissza kell menni lassan ellenörzésre. máskor figyelj a védekezésre. remélem iratsz gygyszert vagy rakatsz fel spirált.
2013. júl. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Védekeztünk és több mint 8 évig nem lettem terhes.Nem vagyok felelőtlen.Ez volt az első megszakításom ,pedig jövő hónapban 45 leszek.Gyógyszert nem szedhetek ,a trombózis veszély miatt,spirálom pedig már volt és nem bírtam.

És ne gondold ,hogy könnyen veszem ez a dolgot.Konkrétan lelkileg bele vagyok dögölve.

2013. júl. 4. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!