Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rózsaszínes vérzés a 28....

Rózsaszínes vérzés a 28. héten, mitől lehet? A doki azt mondta, feleslegesen ne menjek be hozzá.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap előtt elég sokat cipekedtem, mert nagybevásárlás volt, tegnap szintén sok minden vettem, és elég nehéz volt. Aztán tegnap délben elmentem fürödni, hajat mosni, és még akkor sem volt gond. Rá egy fél órára elkezdett nagyon görcsölni a hasam, köldöknél jobb oldalt folyamatosan szúr, és tegnap délután véreztem is. De a vérzés színe rózsaszínes volt.

Felhívtam a dokit, de azt mondta, ne aggódjak, pihenjek, mondta, hogy duplázzam meg a magnéziumot (magne B6-ból szedtem eddig napi 6-ot) és nyugodjak meg. Ha nem javul, hívjak mentőt.

A dologhoz hozzá tartozik, hogy 3 császárom volt eddig, valószínűleg nagyon vékony a mehfal.

Szerintetek mi lehet ez?

A pici mozog rendesen, de keményeek, görcsölök...


2013. júl. 4. 12:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Elég felelőtlen a dokid.

Pláne hogy vékony a méhfal, hasfal, én biztosan erőszakosabb lennék, és megkérném, nézzen meg.

2013. júl. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Véreztél, keményedsz, görcsölsz, 28 hetes vagy és nem a kórházban vagy????????? A dokid meg egy felelőtlen.... Azért vagyok ennyire bepörögve ne haragudj, mert én már láttam 28 hétre született babát. Senkinek nem kívánom...
2013. júl. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor nem véletlen nem nyugodtam meg... szerintem felhívom a régi dokimat, átha fogad.
2013. júl. 4. 12:40
 4/14 anonim ***** válasza:
A jó orvos nem az, aki telefonon keresztül is diagnosztizál, hanem az, aki maradéktalanul meg tud nyugtatni, ha kétségeid merülnek fel. A te orvosod, akiről meséltél, nem ilyen. Még nem késő, keress olyat, akiben bízol is! 20 hkm
2013. júl. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
NE a dokikkal sz@rakodj, hanem menj be legközelebbi nőgyógyászati ügyeletre mihamarabb!!!
2013. júl. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Utolsónak tök igaza van, majd írd meg mi van veled!
2013. júl. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kicsit izé ez az orvos! Nem értem hogy mer ilyet mondani. Le vele!!! Többet fel se hívd!
2013. júl. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kórház, ügyelet, nem biztos, hogy baj lesz, de akkor is! És dokicsere, én nem tudnék bízni benne!
2013. júl. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Miután felhívtam a dokit, azt mondta, menjek be gyorsan. Mentem, soron kívül fogadott. Azt mondta a vizsgálat után, hogy a külső méhszájam egy ujjnyira nyitva van. Megnézett UH-on, és valami olyasmit mondott, hogy valószínű egy belső hegesedés okozta a vérzést, de nem lát problémát. Hétfőn kell visszamennem, ha addig minden rendben. Köszönöm a tanácsokat!
2013. júl. 4. 17:01
 10/14 anonim ***** válasza:
Remeljuk minden rendben is marad. Pihenj! Es irj is majd!
2013. júl. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!