Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Megszakítják a terhességet?

Megszakítják a terhességet?

Figyelt kérdés
Barátunkat éjjel bevitték a kórházba.Pénteken lesz 21 hetes.Az utolsó információ szerint vakbélgyulladása van a mamának.Férjem kollégái azt mondják ilyenkor megszakítják a terhességet.Nagyon aggódunk értük.

2013. júl. 10. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szakítják meg. Most műtöttek nemrég, hasi műtétem volt és most vagyok 22 hetes. A baba is és én is jól vagyunk. A barátotokat is minden úton módon segíteni fogják, hogy egészségben megszülhesse majd a babát. Ma már nem akkora dolog várandósan műteni! Nem lesz semmi baj! Jobbulást nekik is!
2013. júl. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, dehogy. Ha nem lesz semmi komplikáció,(ami terhesség nélkül is előfordulhat)ugyanúgy megy tovább a terhessége mint eddig. Nekem kolleganőmet műtötték vakbéllel terhesen, pontosan nem emlékszem hány hetes terhes volt, de volt már szép nagy pocija, olyan középidős lehetett. Teljesen egészséges kisfia született.
2013. júl. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szakítják meg. Ha már elég érett a baba (nyilván egy 21 hetes még nem elég érett), akkor esetleg megcsászározzák. De amúgy meg simán megműtik terhesen.
2013. júl. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ó, dehogyis! Semmi probléma nem lesz.
2013. júl. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van, nem szakítják meg. A baba marad, a mama pedig meggyógyul. Ne aggódj, mindent meg fognak tenni értük és nem lesz semmi baj.
2013. júl. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most mondta a férjem,hogy nem vakbél a baj.Sajnos még nem tudják mi lehet az oka amiért éjjel begörcsölt.Folyamatosan vizsgálják.
2013. júl. 10. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!