Milagros kérdése:

Terhesseg megszakitassal kapcsolatosan segitene valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2012.07.02-An szuletett meg az en Pici Amiram ket Nap szenvedes utan ,majd nem megszulten siman, vegul csaszar lett . Tehat 1 ev utan ujra terhes vagyok, de nem tarrhatom meg( anyagiak, es meg sok mas ok miatt). Raadasul osszeferhetetlenek vagyunk. Felek a mutettol, es lelkibeteg vagyok attol is, hogy nem tarthatom meg. Mielott korbe venne a sok itelkezo, vedekeztem, es en is ellene voltam eddig, es most is. Le irna nekem valaki, hogy hogy mukodik ez az egesz? Hala Istennek sosem kellett meg ilyet tegyek.. hallottam, hogy laminariat helyeznek fol.. semmirol semmit nem tudok. Valaszokat elore is koszonom!

1Eves kislany anyukaja.



2013. júl. 22. 17:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Koszonom nagyon aranyosak vagytok!! Hat lelkileg is nagyon ki vagyok... ez a legroszabb dolog az egesz vilagon...
2013. júl. 23. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!