Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Egy héttel abortusz után ez...

Egy héttel abortusz után ez normális?

Figyelt kérdés

Múlt héten csütörtökön volt terhességmegszakításom. Akkor csak alig véreztem, aztán 4 nap után este elkezdtem nagyon görcsölni és eléggé vérezni, azóta is "barnázok", ma van a 7. nap az ab óta. De már csak nagyon picit vérezgetek.

A másik dolog, ami igazán aggaszt, hogy míg terhes voltam fájtak, feszültek a melleim és a mellbimbóim nagyon érzékenyek voltak. Ez a jelenség az ab utáni napokban alábbhagyott, puhábbak lettek a melleim és nem is fájtak. Tegnap viszont újra lekezdtek ugyanúgy fájni és ma reggelre már a mellbimbóm is ugyanúgy fájt, mint terhesen.

Valamint, mióta abortuszom volt, folyamatosan "dagadt a bokám", szóval mintha vizet tartana vissza. De ez terhesség alatt nem volt, nagyon furcsálom.


Normálisak ezek a dolgok? Mikor fognak elmúlni végre?



2013. aug. 7. 07:31
 1/3 Milagros ***** válasza:
2 hetig lehet verezgetni, mondjuk 1 het utan inkab barnazni, aztan sargazni. A mell is normalis. A dagadassal kapcsolatban nem tudok mit mondani :S de lassan keszul a mehed a menstruaciora, ezek is okozhatjak a meg jovos ezeseket, mellfeszulest. De en azert ra csorognek egy nogyogyaszra, biztos ami biztos.
2013. aug. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vérzéssel én is így voltam, bár nem görcsöltem. Szerintem h ha nem megy fel a hőd 38körülire ill. nincs olyan erős alhasi fájdalmad h az ágyból sem bírsz felkelne meg h ha nincs darabos vérzésed akkor nincs semmi baj, de ez csak az én véleményem/tapasztalatom.
2013. aug. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
a vérzés normális de ha ezek a panaszaid vannak inkább menj vissza a nőgyógyászhoz hogy vizsgálja meg hogy nincs-e valami más baj ami ezt okozhatja mert lehet szövődmény is de nem biztos a legjobb ha visszamész az orvoshoz aki meg tudja mondani mi bajod lehet
2013. aug. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!