Az nagyon ciki, ha ahhoz a dokihoz mennék terhesség megszakításra, akinél szültem?

Figyelt kérdés
2013. okt. 14. 13:58
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
82%
Nem ciki. Úgy döntesz, ahogyan te jónak látod. Neki semmi köze hozzá.
2013. okt. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem az a ciki, hogy anyukaként elveteted a babádat.


Amúgy a doki meg már látott karon varjút, szóval ha megbízol benne, menj nyugodtan. Meg ha ő végez. (Az enyém pl. nem végez)

2013. okt. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat,
2013. okt. 14. 14:00
 4/55 A kérdező kommentje:
Kedves második,te honnan tudod miért döntök így?Még semmi nem biztos,de neked amúgy sincs közöd hozzá.Nem vagyok se jobb se rosszabb anya mint pl te.Ha van gyereked.Ha meg nincs akkor a véleményedre se vagyok kíváncsi .Kösz
2013. okt. 14. 14:03
 5/55 anonim ***** válasza:
25%
Nekem az volna. Igaz én nem is vetettem el a nem tervezett tesót, inkább megoldottam a kedvezőtlen körülményeket. Hosszú távon pedig marhára nem biztos, hogy az abortusz a könnyebb út.
2013. okt. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
29%
Úgy döntesz, ahogy jónak látod. És ahhoz a dokihoz menj, akiben megbízol, nekik főleg nem dolguk megítélni a döntésed helyességét. Viszont abban igaza volt az egyik válaszolónak, hogy semmivel nem cikibb ez a szitu, mint már anyukaként elvetetni egy következő babát. Bár mondjuk a ciki szó nem igazán megfelelő erre.
2013. okt. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
88%
szerintem az orvos előtt nem ciki, én inkább magam miatt nem mennék ugyanoda, utána nagyon rossz lenne ebbe belegondolnom. Csak ha nem találnék más megbízható dokit, akkor mennék újból hozzá.
2013. okt. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
11%
Hát, nyilván "ciki", de ciki lenne másnál is... Én is inkább a helyzetet oldanám meg, de a gyerkőcöt nem bántanám. Na mondjuk nem azért, hogy ne kerüljek a nőgyógyász előtt kellemetlen helyzetbe...
2013. okt. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
14%

Hogy miért döntesz így? Azért amiért mindenki más, aki abortuszra megy, mert besikerült egy baba nem várt időben, nem megfelelőnek tartott körülmények közé (ami totál relatív) vagy egy nem várt pasitól. Ez elég egyszerű.

Van három gyermekem, köszönöm szépen.

2013. okt. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
69%

Én is pontosan így tettem. A dokim megértette, megcsinálta, szerencsére nem abortusz ellenes, én se jókedvemből tettem így.


Aki ítélkezik bárki felett aki abortuszra kényszerül, nem tudhatja, hogy miért került a kérdező ilyen helyzetbe, nézzen magába, és utána ítélkezzen, hogy ő vajon mintaszerűen éli az életét, és még soha nem követett el hibákat?

2013. okt. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!