Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mennyibe kerül a terhesség...

Mennyibe kerül a terhesség megszakítás?

Figyelt kérdés
Úgy tudom csekket kell befizetni de azon milyen összeg van? És ha nincs orvosom mik a tapasztalatok sztk területén ebben az esetben? Egyáltalán mi a menete? Kérlek a kérdésre válaszolj...a körülményeket nem írnám le..de ne bántsatok mert épp eléggé fáj így is.. :(
2013. okt. 21. 11:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%
A menetét és az árát már leírták neked. Annyit tennék hozzá, hogy egyáltalán ne hagyd, hogy bárki bunkó vagy lenéző legyen veled!!! A nővérnek, orvosnak nem az a feladata, hogy mint magánember véleményt nyilvánítson, hanem hogy a munkáját elvégezze!!!!! Úgyhogy ne engedd, hogy bárki megalázzon! Ha próbálkoznak, mond meg neki, hogy ez nem tartozik a munkakörébe, esetleg panaszt is tehetsz, remélhetőleg előveszik utána. Normális helyeken amúgy nem parasztok. Persze nem arra gondolok, hogy majd tutujgatni fognak, de az viszont megkövetelhető, hogy a feladatát normálisan lássa el, mindenféle megjegyzés vagy pofavágás nélkül, mert ez kötelessége.
2013. okt. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
92%
Engem a kórházban félreértettek. Azt hitték, nem akarom a gyereket, pedig csak egy egyszerű vizsgálatra mentem be terhesként. Mivel elsőre sikerült a baba, annyit mondtam, nem is értem, hogyan lehetek ennyire szerencsés. Ezt értettték félre. Ma sem tudom hova tenni azt, amit akkor kaptam a dokitól :S Iszonyat volt, szóval inkább az óriási megvetésre és szánalomra készülj. Remélhetőleg pozitívan csalódsz. Én nem bántanék senkit, mert nem ítélkezhetek más felett. Persze ha orvos lennék, sosem végeznék ilyen műtétet. Ha meg valaki megcsinálja neked az abortuszt, annak meg pláne nincs joga ítélkezni feletted.
2013. okt. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
72%

Dehogy lesznek megvetőek, ne hozzátok jobban rá a frászt mint kellene.

Nincsenek táborok, hogy látványosan utálkozzanak azon aki elveteti vagy akinek betegség miatt muszáj.

Pláne, hogy való,színüleg látszani fog Rajtad, hogy nem szívesen teszed...

Kitartás és mindenképpen legyen valaki aki megy érted, ne bóklássz utánna egyedül

2013. okt. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Tényleg előfordulhatnak kellemetlen helyzetek.

Sajnos elhalt a terhességem és meg kellett műteni. Már felfeküdtem a küretasztalra, mikor a bentlévő asszisztens kérdezte, hogy hány hetes terhes vagyok. Mondtam 8....vagy 12. Erre ő: ezt illik tudni, milyen nő az , aki nem tarja számon a menstruációját és felelőtlen a védekezésben. Ezek után kifejtettem, hogy kívánt terhesség volt, 12 hetes lennék, de méretei alapján a baba a 8. hét környékén megállt a fejlődésben. Csak egy halvány elnézést-re futotta tőle, aztán tette továbba dolgát.

2013. okt. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Felkészültem a lehető legrosszabbakra...(már amennyire fel lehet) Remélem hamar vége lesz és nem rúgnak belém nagyokat..

Sajnálom ami veletek történt! Sajnos itthon ez nagy divat..ítélkezni mindenki felett anélkül hogy bármit is tudnának a körülményekről..

2013. nov. 5. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!