Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Azokat kérdezném, akiknek...

Azokat kérdezném, akiknek volt már abortuszuk. Megbántátok a döntést? Súlyos lelki teher a mai napig is?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy volt már kérdés, ebben az esetben bocsi!

Csak a statisztikákra lennék kíváncsi.

Köszönöm a válaszokat!



2013. okt. 24. 21:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%

Igen megbántam és nem,már nem fáj a lelkem.

Inkább azért vagyok dühös, mert egy tudatlan h.lye p.cs. voltam. :(

2013. okt. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem bántam meg, muszáj volt. De többször eszembe jut (4 éve volt).
2013. okt. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
10eve volt, sokszor eszembe jut/jutott! Igen megbantam és bánt mikor a 2pici lányomra nézek! Sajnos muszáj volt! Igen nehezen viselem a mai napig! 18eves voltam és fogamzásgátló megfelelő szedese mellett fogant a kicsi!
2013. okt. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Muszáj volt sajnos. Nem bántam meg, de sokszor eszembe jut, mekkora lenne a gyerekem, ha megtartottam volna. Ilyenkor azért kicsit fáj a szívem.
2013. okt. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat és sajnálom, ha valakit lepontoztak, nem én voltam...elég érzékeny téma ez.
2013. okt. 25. 06:31
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
Én nem bántam meg, mert ezt véltük helyesnek. Viszont sokszor eszembe jut.
2013. okt. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Megbántam, bár akkor ez tűnt helyesnek. És igen, a mai napig fáj, nincs nap,h ne jutna eszembe.
2013. okt. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%

Nem bántam meg utólag. Akkor nehéz volt, nagyon, de túl lehet rajta lépni.

Most, 12 év távlatából nem bánom. Van azóta 4 gyerekem. A nagyobikkal utána lettem terhes, ami nem lehetett volna, ha nem így döntök.


Nem bántam meg. Sajnálatos, hogy így alakult, kihagytam volna, elhihetitek, de tudom, hogy jól döntöttwm.

2013. okt. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%
Én nagyon megbántam és szenvedek tőle, hogy ezt tettem, minden vágyam lett volna, hogy megtarthassam. De 18 évesen senki nem állt mellettem, se a szüleim, se a gyerek apja...nem akartam senkinek a nyakára szülni. Örökké szenvedni fogok, mert én nem akartam ezt.
2013. okt. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

OFF (bocsi)

Utolsó: kifejtenéd kérlek, hogy miért bánod a két gyermekedet? És ne rohanjatok le, nem szurkálódásból kérdezem.

2013. okt. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!