Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A férjem ma teljesen kibukott,...

A férjem ma teljesen kibukott, hogy miért úgy szültem a 2. és 3. gyerekünket is, hogy nem jár GYED csak GYES, mert most minden teher ráhárul anyagilag, igaza van?

Figyelt kérdés
Most két hete szültem ,nyugalom kellene ,hogy legyen terem.
2013. júl. 31. 20:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
44%
Igen igaza van. Nem lehet ekkora terhet rájuk rakni. Persze van ahol akkora a fizu, hogy igen. De amúgy is pánikban vannak, de így hogy gyed sincs, ne csodálkozz.
2013. júl. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%
Miért? Ő nem volt ott mikor a gyerekek készültek? Gondolom akkor is tudta mi a helyzet. Meg lehet érteni őt is, de nem rád kellene haragudnia. Gondolom közös döntés volt.
2013. júl. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
Egyrészről igen, igaza van, de ő hol volt, mikor a gyermekeket vállaltátok??? Nem közös döntés volt? Nem került szóba, hogy anyagilag hogy lesz? Szóval ez így fura nekem, mintha nélküle szültél volna, ő nem is kellett volna hozzá. :S
2013. júl. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 intrepid ***** válasza:
44%
Ezeket a komoly dolgokat nem kellene megbeszélni egymással mielőtt döntessz? Vagy szerinted rá csak annyi tartozik, hogy fizesse a költségeket? Hol marad már a férfi fogamzásgátló tabletta?
2013. júl. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
81%

Csak azt nem értem ezen miért most bukott ki??

Tudtátok,hogy így lesz,nem?Akkor miért így vállaltátok a gyereket.Érhető,hogy a férjed aggódik,hogy neki kell eltartania az egész családot...

Igaza is van!

2013. júl. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
66%

Én együttérzek a Kérdezővel. Én is megkapom a páromtól, miért nem tudok spórolni, pedig én még gyedet is kapok. De albiban lakunk, párom 110 ezert keres, nekem a gyed 72 ezer körül volt. De nem tudok spórolni 2 kisgyerek mellett.

Ez van, azon gondolkodom, hogy elhagyom, mert már nem bírom, szinte megalázva érzem magam, pedig ő is akarta a gyerekeket.

Amúgy a párodnak nincs igaza.

2013. júl. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
25%
Igaza van. A gyerekvállalás elött kelletgt volna gondolkodni. Ha véletlenül estél teherbe, nem kellett volna megszülni, ha ilyen kevés a jövedelmetek! Hogyan akarod majd felnevelni, ha te nem találsz munkát?
2013. júl. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
64%
Nincs igaza, mert nem most kell ezért a feleségét hibáztatnia, egyáltalán miért a felesége a hibás. Gyerekhez 2 ember kell, mikor a terhesség kiderült, akkor meg kellett volna mondania, hogy nem szeretné a gyereket, mert anyagilag nem tehetitek meg.
2013. júl. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
87%
A kedves férjed kb. 40 hétig hol volt? Már csak azért kérdezem, mert gondolom, hozzátok nem a gólya dobja be a gyereket az ablakon, hanem ahogy szokás, te is kihordtad. Azaz volt nagyjából 40 hete gyerekenként felkészülni, illetve 12 hetetek dönteni arról, hogy anyagilag belefér-e plusz egy csemete. Ez így utólag olyan, mint hintalónak a zab. Lehet rajta vitázni, attól független, hogy igaza van, vagy sem (én nem látok a pénztárcátokba), a gyerekek ott lesznek és max. velük babráltok ki, hogy egy ilyen légkörben kell élniük, ahol a szülők marják egymást, ráadásul egy alapkérdésben.
2013. júl. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Azért ijedt meg,mert ma tudta meg ,hogy gyomordaganata van ,még nem tudni rosszindulatú e .
2013. júl. 31. 21:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!