Abortusz után 7 héttel + spirállal normális, hogy nem vizsgáltak meg?

Figyelt kérdés

7 hete volt abortuszom. Akkor felrakták a Mirena spirált (ha már tágítás van abortuszkor, így volt rá lehetőség).

Azt mondták 4 hétre menjek vissza. De időpontot csak 3 héttel későbbre kaptam. Tehát így lett 7 hét. Úgy gondoltam, hogy legalább a spirált ellenőrzik. Erre ma bemegyek, megkérdezi a doktornő, hogy vagyok. Mondom nem érzek fájdalmat viszont a menstruációm még nem jött meg. Erre az volt a válasz, hogy a spirál miatt lehet nem is fog, de egyébként minden rendben és mehetek.

Abortusz után nem tudom hogy kellene történnie, de úgy tudom, hogy spirált ellenőrizni kellene, vagy normális ez így?



2013. nov. 18. 22:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kilences vagyok. Kicsit azert irigykedem, hogy ingyen megkaptad es ingyen felraktak (persze, tudom, az abortusz miatt nincs irigylemelto helyzeted). Jo lenne, ha Magyarorszagon is lenne ilyen lehetoseg.

Szerintem nagyon jol donttel. En masodik baba utan tetettem fel es kozel 50ezret fizettem a spiralert, plusz 15 ezer volt az, hogy a magandoki feltette, de meg igy is azt mondom, hogy megerte. 5 evig nincs idegeskedes es ha kiszamolom mennyibe kerult volna az 5 ev alatt a tampon/betet es az egyeb vedekezes, gumi/fogamzasgatlo tabletta ara, akkor boven megterul.


Szerintem probalj az eredeti orvosodhoz huvelyi UH-ra idopontot kerni, hatha o normalisabban all hozza a dologhoz. Jo lenne megbizonyosodni rola, hogy tenyleg jo helyen van, nem mozdult el.

2013. nov. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Elvileg ellenőrizni kell miután felrakták még az nap is,nekem így volt 1xre utána csinált Uh.t....de aztán lehet neked is megnézték műtét után :)

Na meg igen az első spirálos menses után visszamentem dokimhoz akkor is megnézte,sztem kérj hozzá időpontot is megvizsgál.


Pontosan ez így van h sajna mindennek van előnye/hátránya,és 100%-os védekezés az ha nincs együttlét,hanem alszunk :))))))

2013. nov. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!