Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33. hetes terhes kismama...

33. hetes terhes kismama vagyok. Nögyogyászom eddig mindig csak ultrahanggal vizsgált,soha egyszer sem lentröl. Normális hogy nem vizsgáltak meg?

Figyelt kérdés

Ràadàsul ma voltam nàla,a következö vizsgàlat ugyanugy 4 hét mulva lesz,mint eddig.

Àllitolag minden rendben,.de valahogy ugy érzem a 4 hét most sok.

Vagy nem?


2009. jan. 12. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 30 hetesen voltam utoljára uh-on, azóta egyszer voltam 35 hetesen, akkor nst-t csináltunk mást nem. Most megyek szerdán, 36 hetesen. Most talán megfog vizsgálni és uh-ot is csinál. Most már hetente kell majd járnom. Szerintem ha minden rendben van az uh-on és neked sincs semmi panaszod akkor nem sok a 4 hét.

36 hetes pocis


Boldog baba várást!

2009. jan. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 24. héttől nézi a méhszájam állapotát a doki és jegyzi is a kiskönyvbe. Elvileg a 37. héttől sűrűsödnek a vizsgálatok. Ezek szerint tartja magát ehhez...
2009. jan. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem tudom mi a normális, de az én nőgyógyászom eddig minden egyes alkalommal (eddig kb 6-7szer) megvizsgált hüvelyileg is - ellenőrzi, hogy nem nyílt-e ki a méhszáj, és egyszer rákszűrést is csinált. Én is kb havonta vagyok visszarendelve, általában azelőttre ad időpontot, mikor valami vizsgálat jönne, hogy meg tudjuk beszélni (vérvétel, genetikai UH stb)

29 heteske

2009. jan. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a 35.-ben vagyok és engem sem vizsgáltak meg, viszont úgy tudom, hogy a 36. héttől heti egy CTG-t csinálnak. Itt figyelik a baba szívverését, mozgását, a te hasizom tevékenységedet.

Én telefonálnék a helyedben e kapcsán, mert 3 hét múlva már 37 hetes leszel.

2009. jan. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Engem a dokim mindig megvizsgál lent is! az uh-ból nem tudja megállapítani,hogy milyen a méhnyak és a méhszáj állapota. A4 hét szerintem is sok , lassan kéne járnod ctg-re, bár ha minden ok akkor elég csak a 37.héttől, de honnan tudja,hogy minden ok? magán doki? Szerintem azért majd 36 hetesen azért látogass el hozzá! És kérdezd meg,hogy miért nem vizsgál meg alulról is!
2009. jan. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Nekem 3 hetente van UH.

A belső méhszáj így is látszik, és az a lényeg.

Nekem sem az első babánál, sem most a 2. babónál nincs felesleges hüvelyi vizsgálat. Értem ezalatt, hogy csak a kötelező mintavételek, ill. a vége felé van hüvelyi vizsgálat.

2009. jan. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
semmien panaszod nem volt pl:hasfajas?mert csak akkor vizsgal alulrol de nem is egeszseges ha minden alkalommal fel nyul. engem is csak ultrahangon vizsgal.egyszer viszont felfaztam es meg nezett alulrol,hogy nincs e nyitott mehszaj ez a terhessegem elso szakaszaban volt. azota se volt problemam es nem is vizsgalt alulrol.
2009. jan. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!